9. foto Casemiro 28 2 0
10. foto Mariano Díaz 9 1 0
  • 30.10.2018
    Varane bude Realu Madrid chýbať kvôli zraneniu mesiac
    Španielsky futbalový klub Real Madrid sa musí mesiac zaobísť bez obrancu Raphaela Varanea. Dvadsaťpäťročný Francúz utrpel v nedeľnom stretnutí LaLigy proti FC Barcelona (1:5) svalové zranenie pravej nohy.

"Mnohí fanúšikovia považovali to, že nenastúpil na druhý polčas, za taktické striedanie. V tejto chvíli je už jasné, že Francúz sa zranil," informoval portál srf.ch. (TASR)
  • 20.10.2018
    Real Madrid natiahol sériu prehier už na päť zápasov
    Futbalisti Realu Madrid prehrali v 9. kole španielskej La Ligy na domácom ihrisku s UD Levante 1:2. Real tak natiahol sériu bez víťazstva na päť zápasov a pokračuje v rozpačitom štarte do novej sezóny. Hráčom "bieleho baletu" nepomohol ani gól Marcela zo 72. minúty, ktorým Real prerušil gólový pôst. Ten trval 481 minút.  (TASR)
  • 02.07.2018
    MS2018: Chorvát Kovačič je zranený, štart proti Rusku neistý
    Štart stredopoliara chorvátskej futbalovej reprezentácie Matea Kovačiča v sobotňajšom štvrťfinálovom zápase MS 2018 proti Rusku nie je istý. Hráč Realu Madrid sa musel po osemfinálovom vyradení Dánska podrobiť vyšetreniu zraneného pravého ramena.

"Rameno ho veľmi bolí a zaslúži si rešpekt, že hral aj s takýmto ťažkým zranením. Až presná diagnóza ukáže, či bude môcť hrať proti Rusku," citovala agentúra DPA trénera Zlatka Daliča. Dvadsaťštyriročný Kovačič hral na svetovom šampionáte v Rusku vo všetkých štyroch doterajších stretnutiach Chorvátska. (TASR)
    MS2018: Brazília vo štvrťfinále bez Casemira
    Brazílska futbalová reprezentácia sa vo štvrťfinále MS 2018 v Rusku musí zaobísť bez Casemira. Stredopoliar dostal v pondelňajšom stretnutí osemfinále s Mexikom (2:0) druhú žltú kartu v priebehu turnaja, čo preňho znamená dištanc na najbližší zápas. Žlté karty sa zmažú až po štvrťfinálovej fáze.

Casemiro figuroval v základnej zostave vo všetkých štyroch doterajších vystúpeniach Brazílie. Jej štvrťfinálový súper vzíde z pondelňajšieho večerného duelu Belgicko - Japonsko (20.00 h SELČ). (TASR)
  • 30.06.2018
    MS2018: Marcelo trénoval individuálne, jeho štart je neistý
    Brazílsky futbalový reprezentant Marcelo absolvoval v sobotu na majstrovstvách sveta iba individuálny tréning. Ľavý obranca si zranil chrbát v stredajšom zápase E-skupiny proti Srbsku (2:0).

Tridsaťročný hráč Realu Madrid musel nútene opustiť ihrisko už v 10. minúte a jeho štart v pondelkovom osemfinále proti Mexiku je naďalej otázny. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)