Real Madrid CF

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 05.10.2019 16:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaAlphonse Areola-B322420100010
FotkaKiko Casilla-B218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko27B403556401000020
FotkaKeylor Navas-B242160240000010
FotkaLuca Zidane-B19010000000
FotkaDani Carvajal-O4638874432100180
FotkaNacho Fernández-O3629753333100140
FotkaAchraf Hakimi-O218020000000
FotkaTheo Hernández-O313310200000
Fotka Marcelo-O423471395360070
FotkaFerland Mendy-O327030000010
FotkaÉder Militão-O321020100010
FotkaÁlvaro Odriozola-O201676192100030
FotkaSergio Ramos-O5346665330850140
FotkaSergio Reguilón-O181479173100040
FotkaJavier Sánchez-O316610200010
FotkaJesús Vallejo-O749060110011
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko26O564860553130141
FotkaMarco Asensio-S49255624122540030
FotkaGareth BaleWales30S503158362514161070
Fotka Casemiro-S57464154113700130
FotkaDani Ceballos-S3015211581530030
FotkaBrahim Diaz-S937955410000
FotkaEden HazardBelgicko28S642254110010
Fotka Isco-S45227725202040050
FotkaMateo KovačićChorvátsko25S725544300020
FotkaToni KroosNemecko29S5846525312520040
FotkaMarcos Llorente-S1070982200010
FotkaLuka ModrićChorvátsko34S5642754919750091
FotkaJames RodríguezKolumbia28S732143310010
FotkaFederico Valverde-S2510671061500050
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko31Ú62492160292363010
FotkaMariano Díaz-Ú18533311540020
FotkaCristo González-Ú14400100000
FotkaLuka Jović-Ú721921500000
FotkaVinícius Júnior-Ú2914091581430020
FotkaBorja Mayoral-Ú414410310000
Fotka Rodrygo-Ú12100110000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko34Ú1311701300152020
FotkaLucas Vázquez-Ú5528352992640090
Brankár vek
FotkaAlphonse Areola-322420100010
FotkaKiko Casilla-218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko27403556401000020
FotkaKeylor Navas-242160240000010
FotkaLuca Zidane-19010000000
Obranca vek
FotkaDani Carvajal-4638874432100180
FotkaNacho Fernández-3629753333100140
FotkaAchraf Hakimi-218020000000
FotkaTheo Hernández-313310200000
Fotka Marcelo-423471395360070
FotkaFerland Mendy-327030000010
FotkaÉder Militão-321020100010
FotkaÁlvaro Odriozola-201676192100030
FotkaSergio Ramos-5346665330850140
FotkaSergio Reguilón-181479173100040
FotkaJavier Sánchez-316610200010
FotkaJesús Vallejo-749060110011
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko26564860553130141
Stredopoliar vek
FotkaMarco Asensio-49255624122540030
FotkaGareth BaleWales30503158362514161070
Fotka Casemiro-57464154113700130
FotkaDani Ceballos-3015211581530030
FotkaBrahim Diaz-937955410000
FotkaEden HazardBelgicko28642254110010
Fotka Isco-45227725202040050
FotkaMateo KovačićChorvátsko25725544300020
FotkaToni KroosNemecko295846525312520040
FotkaMarcos Llorente-1070982200010
FotkaLuka ModrićChorvátsko345642754919750091
FotkaJames RodríguezKolumbia28732143310010
FotkaFederico Valverde-2510671061500050
Útočník vek
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko3162492160292363010
FotkaMariano Díaz-18533311540020
FotkaCristo González-14400100000
FotkaLuka Jović-721921500000
FotkaVinícius Júnior-2914091581430020
FotkaBorja Mayoral-414410310000
Fotka Rodrygo-12100110000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko341311701300152020
FotkaLucas Vázquez-5528352992640090
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 4631105110: 46103
2.Atlético Madrid 462613762: 3391
3.Real Madrid CF 462681279: 5486
4.Valencia CF 461819963: 4773
5.Sevilla FC 462191672: 5872
6.Getafe CF 4617181160: 4769
7.Athletic Club Bilbao 4616171348: 4965
8.Real Sociedad San Sebastián 4617121758: 5563
9.Real Betis Balompié 4616111955: 6859
10.RCD Espanyol Barcelona 4615131852: 6458
11.Deportivo Alavés 4615131844: 5958
12.SD Eibar 4613171656: 6056
13.Villarreal CF 4613161768: 6555
14.Levante UD 4614131969: 7655
15.Real Valladolid CF 4612151939: 5951
16.RC Celta de Vigo 4612142058: 7150
17.Leganés 4611142141: 5547
18.Girona FC 389101937: 5337
19.SD Huesca 387121943: 6533
20.Rayo Vallecano 38882241: 7032
21.Granada CF 842215: 1014
22.Club Atlético Osasuna 82517: 711
23.RCD Mallorca 82156: 127
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 23193167: 2260
2.Atlético Madrid 23175136: 1256
3.Real Madrid CF 23162542: 2050
4.Athletic Club Bilbao 23128331: 2044
5.Sevilla FC 22134543: 2443
6.Getafe CF 23125634: 1941
7.Valencia CF 24913233: 1840
8.SD Eibar 22116537: 2539
9.Real Betis Balompié 24107733: 3237
10.RC Celta de Vigo 24106835: 3136
11.Deportivo Alavés 2399522: 2036
12.RCD Espanyol Barcelona 23113929: 3236
13.Real Sociedad San Sebastián 2296729: 2233
14.Levante UD 2389639: 3633
15.Villarreal CF 23710641: 3331
16.Leganés 2479821: 2430
17.Real Valladolid CF 2258918: 2823
18.SD Huesca 1956824: 3021
19.Rayo Vallecano 1956825: 3221
20.Girona FC 19361017: 2815
21.RCD Mallorca 52124: 47
22.Granada CF 32013: 16
23.Club Atlético Osasuna 41304: 36
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 23127443: 2443
2.Real Madrid CF 23106737: 3436
3.Atlético Madrid 2398626: 2135
4.Valencia CF 2296730: 2933
5.Real Sociedad San Sebastián 24861029: 3330
6.Sevilla FC 24851129: 3429
7.Getafe CF 23513526: 2828
8.Real Valladolid CF 24771021: 3128
9.Villarreal CF 23661127: 3224
10.Girona FC 1964920: 2522
11.RCD Espanyol Barcelona 23410923: 3222
12.Levante UD 23641330: 4022
13.Real Betis Balompié 22641222: 3622
14.Deportivo Alavés 23641322: 3922
15.Athletic Club Bilbao 23491017: 2921
16.Leganés 22451320: 3117
17.SD Eibar 242111119: 3517
18.RC Celta de Vigo 22281223: 4014
19.SD Huesca 19261119: 3512
20.Rayo Vallecano 19321416: 3811
21.Granada CF 522112: 98
22.Club Atlético Osasuna 41213: 45
23.RCD Mallorca 30032: 80
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Real štvrtým semifinalistom Copa del Rey

    Futbalisti Realu Madrid skompletizovali menoslov semifinalistov španielskeho Kráľovského pohára, keď zvíťazil aj v odvetnom zápase na trávniku Girony. Viac >>>

  • 07.01.2019
    Real doma zakopol a na vedúcu Barcelonu stráca už desať bodov
    Futbalisti Barcelony zvíťazili v nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej La Ligy na ihrisku Getafe 2:1 a sú na čele tabuľky o päť bodov pred Atleticom Madrid. Real Madrid zaváhal na domácej pôde, keď podľahol San Sebastianu 0:2 a na Kataláncov stráca z piateho miesta už desať bodov. (TASR) Viac >>>
  • 07.01.2019
    Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid
    Španielsky futbalový stredopoliar Brahim Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid. S trojnásobným obhajcom trofeje v Lige majstrov podpísal šesťapolročný kontrakt. (TASR) Viac >>>
  • 06.01.2019
    Real doma bez bodov, šláger víťaza nepriniesol
    V nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej futbalovej La Ligy podľahol Real Madrid na svojom trávniku San Sebastianu 0:2 a v tabuľke mu patrí 5. miesto so stratou desať bodov na prvú Barcelonu. Viac >>>
  • 05.01.2019
    Bale laboruje so zranením
    Waleského futbalového reprezentanta Garetha Balea trápi svalové zranenie na ľavej nohe. Podľa trénera Realu Madrid Santiaga Solariho však nie je dôvod na obavy. (TASR) Viac >>>
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//