Real Madrid CF

Liga: Champions League

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 19.05.2019 12:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaKiko Casilla-B218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko27B322880320000020
FotkaKeylor Navas-B242160240000010
FotkaLuca Zidane-B19010000000
FotkaDani Carvajal-O3831673632100150
FotkaNacho Fernández-O3327493023100120
FotkaAchraf Hakimi-O218020000000
FotkaTheo Hernández-O313310200000
Fotka Marcelo-O383157365260070
FotkaÁlvaro Odriozola-O171406162100020
FotkaSergio Ramos-O4438864420750130
FotkaSergio Reguilón-O181479173100040
FotkaJavier Sánchez-O316610200010
FotkaJesús Vallejo-O749060110011
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko26O474050463130121
FotkaMarco Asensio-S49255624122540030
FotkaGareth BaleWales29S432566292214141050
Fotka Casemiro-S4737714410350090
FotkaDani Ceballos-S3015211581530030
FotkaBrahim Diaz-S937955410000
Fotka Isco-S42217124191840050
FotkaMateo KovačićChorvátsko25S725544300020
FotkaToni KroosNemecko29S4838184310510030
FotkaMarcos Llorente-S1070982200010
FotkaLuka ModrićChorvátsko33S5140284719440090
FotkaFederico Valverde-S20802741300050
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko31Ú53413151252303010
FotkaMariano Díaz-Ú18533311540020
FotkaCristo González-Ú14400100000
FotkaVinícius Júnior-Ú2210961261020000
FotkaBorja Mayoral-Ú414410310000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko34Ú1311701300152020
FotkaLucas Vázquez-Ú4724702572230080
Brankár vek
FotkaKiko Casilla-218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko27322880320000020
FotkaKeylor Navas-242160240000010
FotkaLuca Zidane-19010000000
Obranca vek
FotkaDani Carvajal-3831673632100150
FotkaNacho Fernández-3327493023100120
FotkaAchraf Hakimi-218020000000
FotkaTheo Hernández-313310200000
Fotka Marcelo-383157365260070
FotkaÁlvaro Odriozola-171406162100020
FotkaSergio Ramos-4438864420750130
FotkaSergio Reguilón-181479173100040
FotkaJavier Sánchez-316610200010
FotkaJesús Vallejo-749060110011
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko26474050463130121
Stredopoliar vek
FotkaMarco Asensio-49255624122540030
FotkaGareth BaleWales29432566292214141050
Fotka Casemiro-4737714410350090
FotkaDani Ceballos-3015211581530030
FotkaBrahim Diaz-937955410000
Fotka Isco-42217124191840050
FotkaMateo KovačićChorvátsko25725544300020
FotkaToni KroosNemecko294838184310510030
FotkaMarcos Llorente-1070982200010
FotkaLuka ModrićChorvátsko335140284719440090
FotkaFederico Valverde-20802741300050
Útočník vek
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko3153413151252303010
FotkaMariano Díaz-18533311540020
FotkaCristo González-14400100000
FotkaVinícius Júnior-2210961261020000
FotkaBorja Mayoral-414410310000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko341311701300152020
FotkaLucas Vázquez-4724702572230080
Tabuľka
{{ visibleName }}
Klub Z V VP R P PP S B
1. Manchester United 18 2 0 0 0 0 23 : 16 6
2. FC Barcelona 22 1 0 0 0 0 43 : 16 3
3. Manchester City 20 1 0 0 0 0 50 : 24 3
4. Paríž Saint-Germain 16 1 0 0 0 0 47 : 21 3
5. Real Madrid CF 21 1 0 0 0 0 48 : 26 3
6. FC Bayern Mníchov 20 1 0 0 0 0 42 : 20 3
7. Tottenham Hotspur 21 1 0 0 0 0 38 : 27 3
8. Chelsea FC 8 1 0 0 0 0 17 : 12 3
9. Basel 8 1 0 0 1 0 13 : 10 3
10. Besiktas 8 1 0 0 0 0 12 : 13 3
11. Sporting CP 6 1 0 0 0 0 8 : 9 3
12. PFC CSKA Moskva 12 1 0 0 1 0 16 : 19 3
13. Šachtar Doneck 14 1 0 0 0 0 19 : 27 3
14. Liverpool FC 26 0 0 1 0 0 65 : 28 1
15. AS Rím 20 0 0 1 0 0 35 : 31 1
16. Atlético Madrid 14 0 0 1 0 0 16 : 13 1
17. Sevilla FC 10 0 0 1 0 0 15 : 15 1
18. RB Lipsko 6 0 0 1 0 0 10 : 11 1
19. Spartak Moskva 6 0 0 1 0 0 9 : 13 1
20. NK Maribor 6 0 0 1 0 0 3 : 16 1
21. AS Monaco FC 12 0 0 1 0 0 8 : 30 1
22. Juventus FC 20 0 0 0 1 0 28 : 21 0
23. FC Porto 18 0 0 0 1 0 35 : 30 0
24. SSC Neapol 12 0 0 0 1 0 18 : 16 0
25. Borussia Dortmund 14 0 0 0 1 0 17 : 19 0
26. Feyenoord Rotterdam 6 0 0 0 1 0 5 : 14 0
27. Olympiakos 6 0 0 0 1 0 4 : 13 0
28. FK Karabach 6 0 0 0 1 0 2 : 14 0
29. Celtic FC 6 0 0 0 1 0 5 : 18 0
30. APOEL Nikózia 6 0 0 0 1 0 2 : 17 0
31. Anderlecht 6 0 0 0 1 0 2 : 17 0
32. S.L. Benfica 12 0 0 0 2 0 7 : 25 0
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Real štvrtým semifinalistom Copa del Rey

    Futbalisti Realu Madrid skompletizovali menoslov semifinalistov španielskeho Kráľovského pohára, keď zvíťazil aj v odvetnom zápase na trávniku Girony. Viac >>>

  • 07.01.2019
    Real doma zakopol a na vedúcu Barcelonu stráca už desať bodov
    Futbalisti Barcelony zvíťazili v nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej La Ligy na ihrisku Getafe 2:1 a sú na čele tabuľky o päť bodov pred Atleticom Madrid. Real Madrid zaváhal na domácej pôde, keď podľahol San Sebastianu 0:2 a na Kataláncov stráca z piateho miesta už desať bodov. (TASR) Viac >>>
  • 07.01.2019
    Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid
    Španielsky futbalový stredopoliar Brahim Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid. S trojnásobným obhajcom trofeje v Lige majstrov podpísal šesťapolročný kontrakt. (TASR) Viac >>>
  • 06.01.2019
    Real doma bez bodov, šláger víťaza nepriniesol
    V nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej futbalovej La Ligy podľahol Real Madrid na svojom trávniku San Sebastianu 0:2 a v tabuľke mu patrí 5. miesto so stratou desať bodov na prvú Barcelonu. Viac >>>
  • 05.01.2019
    Bale laboruje so zranením
    Waleského futbalového reprezentanta Garetha Balea trápi svalové zranenie na ľavej nohe. Podľa trénera Realu Madrid Santiaga Solariho však nie je dôvod na obavy. (TASR) Viac >>>
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//