Real Madrid CF

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 16.03.2019 16:15
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaKiko Casilla-B218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko26B292610290000020
FotkaKeylor Navas-B181620180000000
FotkaDani Carvajal-O3125372932100110
FotkaNacho Fernández-O2722092423100100
FotkaAchraf Hakimi-O218020000000
FotkaTheo Hernández-O313310200000
Fotka Marcelo-O302437285260050
FotkaÁlvaro Odriozola-O141136132100010
FotkaSergio Ramos-O4237064220750130
FotkaSergio Reguilón-O161299153100040
FotkaJavier Sánchez-O316610200010
FotkaJesús Vallejo-O318320100000
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko25O393330383130121
FotkaMarco Asensio-S4120841982240020
FotkaGareth BaleWales29S362180252011141050
Fotka Casemiro-S4132313810350080
FotkaDani Ceballos-S2813711371520030
FotkaBrahim Diaz-S11000100000
Fotka Isco-S32167319151330030
FotkaMateo KovačićChorvátsko24S725544300020
FotkaToni KroosNemecko29S413392388310020
FotkaMarcos Llorente-S745151200000
FotkaLuka ModrićChorvátsko33S4434834117340080
FotkaFederico Valverde-S14396211200020
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko31Ú45342643242223010
FotkaMariano Díaz-Ú14336101320010
FotkaCristo González-Ú14400100000
FotkaVinícius Júnior-Ú19975116820000
FotkaBorja Mayoral-Ú414410310000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko34Ú1311701300152020
FotkaLucas Vázquez-Ú3721432241530080
Brankár vek
FotkaKiko Casilla-218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko26292610290000020
FotkaKeylor Navas-181620180000000
Obranca vek
FotkaDani Carvajal-3125372932100110
FotkaNacho Fernández-2722092423100100
FotkaAchraf Hakimi-218020000000
FotkaTheo Hernández-313310200000
Fotka Marcelo-302437285260050
FotkaÁlvaro Odriozola-141136132100010
FotkaSergio Ramos-4237064220750130
FotkaSergio Reguilón-161299153100040
FotkaJavier Sánchez-316610200010
FotkaJesús Vallejo-318320100000
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko25393330383130121
Stredopoliar vek
FotkaMarco Asensio-4120841982240020
FotkaGareth BaleWales29362180252011141050
Fotka Casemiro-4132313810350080
FotkaDani Ceballos-2813711371520030
FotkaBrahim Diaz-11000100000
Fotka Isco-32167319151330030
FotkaMateo KovačićChorvátsko24725544300020
FotkaToni KroosNemecko29413392388310020
FotkaMarcos Llorente-745151200000
FotkaLuka ModrićChorvátsko334434834117340080
FotkaFederico Valverde-14396211200020
Útočník vek
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko3145342643242223010
FotkaMariano Díaz-14336101320010
FotkaCristo González-14400100000
FotkaVinícius Júnior-19975116820000
FotkaBorja Mayoral-414410310000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko341311701300152020
FotkaLucas Vázquez-3721432241530080
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 28206273: 2766
2.Atlético Madrid 28168439: 1956
3.Real Madrid CF 28173849: 3254
4.Getafe CF 281210636: 2446
5.Deportivo Alavés 28128831: 3144
6.Sevilla FC 28127947: 3643
7.Valencia CF 28816430: 2340
8.Real Betis Balompié 281161132: 3639
9.Athletic Club Bilbao 28813728: 3137
10.Real Sociedad San Sebastián 28991033: 3336
11.SD Eibar 28811936: 3835
12.Girona FC 288101031: 3734
13.RCD Espanyol Barcelona 28971232: 4134
14.Leganés 28891127: 3433
15.Levante UD 28871338: 4931
16.Villarreal CF 286111132: 3629
17.Real Valladolid CF 28781323: 3929
18.RC Celta de Vigo 28671536: 4725
19.Rayo Vallecano 28651730: 5123
20.SD Huesca 28571628: 4722
KlubZVRPSB
1.Atlético Madrid 14112123: 735
2.FC Barcelona 14103142: 1633
3.Real Madrid CF 1491421: 828
4.Sevilla FC 1383227: 1427
5.SD Eibar 1575326: 1726
6.Getafe CF 1381420: 925
7.Athletic Club Bilbao 1567216: 1325
8.RCD Espanyol Barcelona 1481519: 1925
9.Deportivo Alavés 1366114: 824
10.Leganés 1466217: 1224
11.Valencia CF 15410116: 822
12.Real Betis Balompié 1564519: 2122
13.Real Sociedad San Sebastián 1445515: 1517
14.RC Celta de Vigo 1444619: 1916
15.Villarreal CF 1536620: 2015
16.Levante UD 1343618: 2515
17.SD Huesca 1434715: 2013
18.Rayo Vallecano 1434720: 2913
19.Girona FC 1426613: 2112
20.Real Valladolid CF 1333711: 1912
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 14103131: 1133
2.Real Madrid CF 1482428: 2426
3.Girona FC 1464418: 1622
4.Atlético Madrid 1456316: 1221
5.Getafe CF 1549216: 1521
6.Deportivo Alavés 1562717: 2320
7.Real Sociedad San Sebastián 1454518: 1819
8.Valencia CF 1346314: 1518
9.Real Betis Balompié 1352613: 1517
10.Real Valladolid CF 1545612: 2017
11.Sevilla FC 1544720: 2216
12.Levante UD 1544720: 2416
13.Villarreal CF 1335512: 1614
14.Athletic Club Bilbao 1326512: 1812
15.Rayo Vallecano 14311010: 2210
16.RCD Espanyol Barcelona 1416713: 229
17.RC Celta de Vigo 1423917: 289
18.SD Eibar 1316610: 219
19.Leganés 1423910: 229
20.SD Huesca 1423913: 279
  • 01.02.2019
    V semifinále Copa del Rey FC Barcelona s Realom Madrid
    V semifinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey sa stretnú FC Barcelona s Realom Madrid. Rozhodol o tom piatkový žreb. Oba tímy v krátkom slede odohrajú tri zápasy. Prvý pohárový duel je na programe na budúci týždeň na Camp Nou, odveta bude na konci februára. Následne sa uskutoční ligové El Clasico. (TASR) Viac >>>
  • 01.02.2019
    Real štvrtým semifinalistom Copa del Rey

    Futbalisti Realu Madrid skompletizovali menoslov semifinalistov španielskeho Kráľovského pohára, keď zvíťazil aj v odvetnom zápase na trávniku Girony. Viac >>>

  • 07.01.2019
    Real doma zakopol a na vedúcu Barcelonu stráca už desať bodov
    Futbalisti Barcelony zvíťazili v nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej La Ligy na ihrisku Getafe 2:1 a sú na čele tabuľky o päť bodov pred Atleticom Madrid. Real Madrid zaváhal na domácej pôde, keď podľahol San Sebastianu 0:2 a na Kataláncov stráca z piateho miesta už desať bodov. (TASR) Viac >>>
  • 07.01.2019
    Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid
    Španielsky futbalový stredopoliar Brahim Diaz prestúpil z Manchestru City do Realu Madrid. S trojnásobným obhajcom trofeje v Lige majstrov podpísal šesťapolročný kontrakt. (TASR) Viac >>>
  • 06.01.2019
    Real doma bez bodov, šláger víťaza nepriniesol
    V nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej futbalovej La Ligy podľahol Real Madrid na svojom trávniku San Sebastianu 0:2 a v tabuľke mu patrí 5. miesto so stratou desať bodov na prvú Barcelonu. Viac >>>
  • 05.01.2019
    Bale laboruje so zranením
    Waleského futbalového reprezentanta Garetha Balea trápi svalové zranenie na ľavej nohe. Podľa trénera Realu Madrid Santiaga Solariho však nie je dôvod na obavy. (TASR) Viac >>>
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//