Real Madrid CF

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 19.01.2019 16:15
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaKiko Casilla-B218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko26B201800200000000
FotkaKeylor Navas-B171530170000000
FotkaDani Carvajal-O251997233210080
FotkaNacho Fernández-O211715192210050
FotkaAchraf Hakimi-O218020000000
FotkaTheo Hernández-O313310200000
Fotka Marcelo-O262238265060040
FotkaÁlvaro Odriozola-O1077692100000
FotkaSergio Ramos-O353120351054080
FotkaSergio Reguilón-O858172100010
FotkaJavier Sánchez-O316610200010
FotkaJesús Vallejo-O218020000000
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko25O312633302120120
FotkaMarco Asensio-S3317011671720010
FotkaGareth BaleWales29S27173921176100040
Fotka Casemiro-S322439298330050
FotkaDani Ceballos-S2310851061320030
FotkaBrahim Diaz-S11000100000
Fotka Isco-S29159218141120030
FotkaMateo KovačićChorvátsko24S725544300020
FotkaToni KroosNemecko29S322662294310020
FotkaMarcos Llorente-S745151200000
FotkaLuka ModrićChorvátsko33S3527063215330070
FotkaFederico Valverde-S930221700020
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko31Ú35258933192151010
FotkaMariano Díaz-Ú927910810010
FotkaCristo González-Ú14400100000
FotkaVinícius Júnior-Ú1145540710000
FotkaBorja Mayoral-Ú414410310000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko33Ú1311701300152020
FotkaLucas Vázquez-Ú3117581721430050
Brankár vek
FotkaKiko Casilla-218020000000
FotkaThibaut CourtoisBelgicko26201800200000000
FotkaKeylor Navas-171530170000000
Obranca vek
FotkaDani Carvajal-251997233210080
FotkaNacho Fernández-211715192210050
FotkaAchraf Hakimi-218020000000
FotkaTheo Hernández-313310200000
Fotka Marcelo-262238265060040
FotkaÁlvaro Odriozola-1077692100000
FotkaSergio Ramos-353120351054080
FotkaSergio Reguilón-858172100010
FotkaJavier Sánchez-316610200010
FotkaJesús Vallejo-218020000000
FotkaRaphaël VaraneFrancúzsko25312633302120120
Stredopoliar vek
FotkaMarco Asensio-3317011671720010
FotkaGareth BaleWales2927173921176100040
Fotka Casemiro-322439298330050
FotkaDani Ceballos-2310851061320030
FotkaBrahim Diaz-11000100000
Fotka Isco-29159218141120030
FotkaMateo KovačićChorvátsko24725544300020
FotkaToni KroosNemecko29322662294310020
FotkaMarcos Llorente-745151200000
FotkaLuka ModrićChorvátsko333527063215330070
FotkaFederico Valverde-930221700020
Útočník vek
FotkaKarim BenzemaFrancúzsko3135258933192151010
FotkaMariano Díaz-927910810010
FotkaCristo González-14400100000
FotkaVinícius Júnior-1145540710000
FotkaBorja Mayoral-414410310000
FotkaCristiano Ronaldo Portugalsko331311701300152020
FotkaLucas Vázquez-3117581721430050
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 20144256: 2146
2.Atlético Madrid 20118130: 1341
3.Real Madrid CF 20113630: 2436
4.Sevilla FC 2096531: 2233
5.Deportivo Alavés 2095622: 2332
6.Getafe CF 2087525: 1631
7.Real Betis Balompié 2085725: 2529
8.Real Sociedad San Sebastián 2075825: 2426
9.Valencia CF 20511419: 1826
10.Levante UD 2075832: 3526
11.SD Eibar 2067724: 2825
12.Girona FC 2059623: 2624
13.RCD Espanyol Barcelona 20731021: 3024
14.Athletic Club Bilbao 20411521: 2623
15.Leganés 2057818: 2422
16.Real Valladolid CF 2057817: 2322
17.RC Celta de Vigo 2056932: 3421
18.Rayo Vallecano 20551024: 3620
19.Villarreal CF 2039821: 2618
20.SD Huesca 20251317: 3911
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 1182136: 1326
2.Atlético Madrid 1082017: 426
3.Real Madrid CF 1071215: 522
4.Sevilla FC 962113: 620
5.SD Eibar 1154219: 1319
6.Deportivo Alavés 954011: 619
7.Real Betis Balompié 1153315: 1418
8.RCD Espanyol Barcelona 960311: 1118
9.Getafe CF 1051413: 616
10.Leganés 944110: 716
11.Athletic Club Bilbao 1035211: 1214
12.Levante UD 1042417: 2114
13.RC Celta de Vigo 1134417: 1413
14.Valencia CF 1027111: 813
15.Rayo Vallecano 1134419: 2413
16.Girona FC 1025311: 1411
17.Real Sociedad San Sebastián 92349: 119
18.Villarreal CF 1115511: 158
19.Real Valladolid CF 92258: 128
20.SD Huesca 101458: 157
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 962120: 820
2.Real Sociedad San Sebastián 1152416: 1317
3.Atlético Madrid 1036113: 915
4.Getafe CF 1036112: 1015
5.Real Valladolid CF 113539: 1114
6.Real Madrid CF 1042415: 1914
7.Sevilla FC 1134418: 1613
8.Girona FC 1034312: 1213
9.Valencia CF 103438: 1013
10.Deportivo Alavés 1141611: 1713
11.Levante UD 1033415: 1412
12.Real Betis Balompié 932410: 1111
13.Villarreal CF 924310: 1110
14.Athletic Club Bilbao 1016310: 149
15.RC Celta de Vigo 922515: 208
16.Rayo Vallecano 92165: 127
17.RCD Espanyol Barcelona 1113710: 196
18.Leganés 111378: 176
19.SD Eibar 91355: 156
20.SD Huesca 101189: 244
  • 03.01.2019
    Realu stratil v LaLige ďalšie body
    Dohrávané stretnutie 17. kola LaLigy medzi Villarrealom a Realom Madrid prinieslo ďalšie zaváhanie bieleho baletu. (TASR) Viac >>>
  • 17.12.2018
    LM: Žreb rozhodol o zložení osemfinálových dvojíc
    Futbalisti Realu Madrid sa ako obhajcovia trofeje stretnú v osemfinále Ligy majstrov 2018/2019 s Ajaxom Amsterdam. Rozhodol o tom pondelňajší žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone. Ďalšie dvojice i reakcie na žreb nájdete tu.
  • 30.10.2018
    Varane bude Realu Madrid chýbať kvôli zraneniu mesiac
    Španielsky futbalový klub Real Madrid sa musí mesiac zaobísť bez obrancu Raphaela Varanea. Dvadsaťpäťročný Francúz utrpel v nedeľnom stretnutí LaLigy proti FC Barcelona (1:5) svalové zranenie pravej nohy.

    "Mnohí fanúšikovia považovali to, že nenastúpil na druhý polčas, za taktické striedanie. V tejto chvíli je už jasné, že Francúz sa zranil," informoval portál srf.ch. (TASR)
  • 20.10.2018
    Real Madrid natiahol sériu prehier už na päť zápasov
    Futbalisti Realu Madrid prehrali v 9. kole španielskej La Ligy na domácom ihrisku s UD Levante 1:2. Real tak natiahol sériu bez víťazstva na päť zápasov a pokračuje v rozpačitom štarte do novej sezóny. Hráčom "bieleho baletu" nepomohol ani gól Marcela zo 72. minúty, ktorým Real prerušil gólový pôst. Ten trval 481 minút.  (TASR)
  • 02.07.2018
    MS2018: Chorvát Kovačič je zranený, štart proti Rusku neistý
    Štart stredopoliara chorvátskej futbalovej reprezentácie Matea Kovačiča v sobotňajšom štvrťfinálovom zápase MS 2018 proti Rusku nie je istý. Hráč Realu Madrid sa musel po osemfinálovom vyradení Dánska podrobiť vyšetreniu zraneného pravého ramena.

    "Rameno ho veľmi bolí a zaslúži si rešpekt, že hral aj s takýmto ťažkým zranením. Až presná diagnóza ukáže, či bude môcť hrať proti Rusku," citovala agentúra DPA trénera Zlatka Daliča. Dvadsaťštyriročný Kovačič hral na svetovom šampionáte v Rusku vo všetkých štyroch doterajších stretnutiach Chorvátska. (TASR)
  • 02.07.2018
    MS2018: Brazília vo štvrťfinále bez Casemira
    Brazílska futbalová reprezentácia sa vo štvrťfinále MS 2018 v Rusku musí zaobísť bez Casemira. Stredopoliar dostal v pondelňajšom stretnutí osemfinále s Mexikom (2:0) druhú žltú kartu v priebehu turnaja, čo preňho znamená dištanc na najbližší zápas. Žlté karty sa zmažú až po štvrťfinálovej fáze.

    Casemiro figuroval v základnej zostave vo všetkých štyroch doterajších vystúpeniach Brazílie. Jej štvrťfinálový súper vzíde z pondelňajšieho večerného duelu Belgicko - Japonsko (20.00 h SELČ). (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//