S. M. Caen

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 24.05.2019 21:05
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaBrice Samba-B423735410100010
FotkaRémy Vercoutre-B353105350010111
FotkaYoel Armougom-O3320372131200060
FotkaPaul Baysse-O201800200010140
FotkaDamien Da Silva-O332930332070370
FotkaAlexander Djiku-O6053656000100191
FotkaRomain Genevois-O302174279300041
FotkaJonathan Gradit-O231923224110110
FotkaFrédéric Guilbert-O6961056811200230
FotkaEmmanuel Imorou-O171146124500020
FotkaAdama M'Bengue-O302336264400051
FotkaBaissama Sankoh-O4121782172000051
FotkaYoussef Ait Bennasser-S272054259200040
FotkaDurel Avounou-S965685100010
FotkaVincent Bessat-S241566185600020
FotkaJonathan Delaplace-S1258052700030
FotkaJessy Deminguet-S31170919111210040
FotkaIsmaël Diomandé-S292003226700071
FotkaFayçal Fajr-S363240360051060
FotkaJulien Féret-S3730773612100030
FotkaSaîf-Eddine Khaoui-S2513591716830000
FotkaAly Ndom-S14611000010
FotkaMichaël Nkololo-S1042243600000
FotkaPrince Oniangué-S312343265520030
FotkaStef Peeters-S2715101671100040
FotkaJan Repas-S15907128300010
FotkaYacine Bammou-Ú1791993821020
FotkaHervé Bazile-Ú1878799900010
FotkaClaudio Beauvue-Ú251498168931010
FotkaEnzo Crivelli-Ú4430063724780090
FotkaEvens Joseph-Ú12246121100000
FotkaChristian Kouakou-Ú19841771210000
FotkaCasimir Ninga-Ú3324722812561090
FotkaRonny Rodelin-Ú373166366150010
FotkaIvan SantiniChorvátsko31Ú3227773111115030
FotkaTimo Stavitski-Ú1040932700010
FotkaMalik Tchokounté-Ú2914641681300030
FotkaHerman Moussaki--620321400010
FotkaYounn Zahary--1273571500030
Brankár vek
FotkaBrice Samba-423735410100010
FotkaRémy Vercoutre-353105350010111
Obranca vek
FotkaYoel Armougom-3320372131200060
FotkaPaul Baysse-201800200010140
FotkaDamien Da Silva-332930332070370
FotkaAlexander Djiku-6053656000100191
FotkaRomain Genevois-302174279300041
FotkaJonathan Gradit-231923224110110
FotkaFrédéric Guilbert-6961056811200230
FotkaEmmanuel Imorou-171146124500020
FotkaAdama M'Bengue-302336264400051
FotkaBaissama Sankoh-4121782172000051
Stredopoliar vek
FotkaYoussef Ait Bennasser-272054259200040
FotkaDurel Avounou-965685100010
FotkaVincent Bessat-241566185600020
FotkaJonathan Delaplace-1258052700030
FotkaJessy Deminguet-31170919111210040
FotkaIsmaël Diomandé-292003226700071
FotkaFayçal Fajr-363240360051060
FotkaJulien Féret-3730773612100030
FotkaSaîf-Eddine Khaoui-2513591716830000
FotkaAly Ndom-14611000010
FotkaMichaël Nkololo-1042243600000
FotkaPrince Oniangué-312343265520030
FotkaStef Peeters-2715101671100040
FotkaJan Repas-15907128300010
Útočník vek
FotkaYacine Bammou-1791993821020
FotkaHervé Bazile-1878799900010
FotkaClaudio Beauvue-251498168931010
FotkaEnzo Crivelli-4430063724780090
FotkaEvens Joseph-12246121100000
FotkaChristian Kouakou-19841771210000
FotkaCasimir Ninga-3324722812561090
FotkaRonny Rodelin-373166366150010
FotkaIvan SantiniChorvátsko313227773111115030
FotkaTimo Stavitski-1040932700010
FotkaMalik Tchokounté-2914641681300030
vek
FotkaHerman Moussaki-620321400010
FotkaYounn Zahary-1273571500030
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
Expresne
  • 03.08.2015
    Kante na štyri roky do Leicester City
    Leicester City podpísal zmluvu s francúzskym stredopoliarom N\'Golo Kantem (24) z Caen, informovala agentúra Reuters. Hráč, ktorý pochádza z Mali, pomohol v sezóne 2013/2014 vybojovať Caen postup do Ligue 1.
     
    Kante je štvrtou akvizíciou trénera Leicesteru Claudia Ranieriho v prestupovom období. Stránka "The Foxes" uviedla, že zmluva s novou posilou znie na štyri roky, nešpecifikovala ale finančné záležitosti. (TASR)
  • 22.01.2011
    Víťazstvo Lens nad Caenom
    V sobotňajšom dohrávanom stretnutí 18. kola Ligue 1 zvíťazil Racing Lens nad Caenom 2:0 a dostal sa z pásma zostupu práve na úkor svojho súpera. Pod víťazstvo severofrancúzskeho mužstva sa presnými zásahmi podpísali marocký obranca Adil Hermach (20. min) a skúsený útočník Toifilou Maoulida (55. min). marp, sita
  • 19.12.2010
    Duely Lens - Caen aj Lille - Nancy odložené
    Nedeľňajšie stretnutie Ligue 1 medzi mužstvami Lens a Caen sa nakoniec neuskutoční. Zápas, ktorý sa mal pôvodne odohrať v sobotu a potom ho presunuli z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok v severnom Francúzsku na nedeľu, odložili na iný, zatiaľ bližšie nešpecifikovaný termín. Podobne si v nedeľu môžu odpočinúť aj futbalisti OSC Lille a AS Nancy, ktorí mali nastúpiť na vzájomný súboj. Sever Francúzska totiž zasiahlo husté sneženie. Vedenie Ligue 1 zatiaľ neurčilo náhradný dátum ani pre duel Lille - Nancy. afp, reuters, sita
  • 18.12.2010
    Zápas Lens - Caen presunuli na nedeľu
    Na sobotu naplánované stretnutie Lens - Caen 18. kola Ligue 1 presunuli z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok na nedeľu. Duel by sa v náhradnom termíne mal začať o 17.00 h. V sobotňajšom programe zostalo 6 súbojov. afp, reuters, sita
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//