SD Eibar

Liga: La Liga

Forma:
Posledný zápas
La Liga, 10.03.2020 20:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaMarko Dmitrović-B514590510000060
FotkaAsier RiesgoŠpanielsko37B131170130000000
Fotka Yoel-B19010000000
FotkaJosé Ángel-O5648715591200130
FotkaAnaitz Arbilla-O4536984134200110
FotkaPedro Bigas-O241623207410030
FotkaEsteban Burgos-O753050210020
FotkaJordi Calavera-O1000100000
FotkaRober Correa-O534942100000
FotkaMarc Cucurella-O312359267510060
FotkaPaulo Oliveira-O4738384116302110
FotkaIván Ramis-O2821322610210050
FotkaÁlvaro Tejero-O151192132200030
FotkaSergio Álvarez-S301766217900050
FotkaSebastián Cristóforo-S731932400000
FotkaPape DiopSenegal35S49400546113200170
Fotka Edu-S251578163920030
FotkaGonzalo EscalanteArgentína28S52320133819400130
FotkaPablo Hervías-S317921100000
FotkaTakashi InuiJaponsko33S201392187210021
FotkaJoan Jordán-S3628803274400100
FotkaPedro León-S3319702417920030
FotkaPere Milla-S534354000000
FotkaFabián Orellana-S574811551221040131
FotkaRubén Peña-S312675301110030
Fotka Bebé-Ú315121100000
FotkaMarc Cardona-Ú16526541130010
FotkaPablo De Blasis-Ú4525492522020031
FotkaSergi EnrichŠpanielsko31Ú5540304726880080
FotkaQuique González-Ú1138531800000
Fotka Charles-Ú5425852516291970100
Fotka Kike-Ú46233526182060020
FotkaMiguel Mari--1-21-10200000
Brankár vek
FotkaMarko Dmitrović-514590510000060
FotkaAsier RiesgoŠpanielsko37131170130000000
Fotka Yoel-19010000000
Obranca vek
FotkaJosé Ángel-5648715591200130
FotkaAnaitz Arbilla-4536984134200110
FotkaPedro Bigas-241623207410030
FotkaEsteban Burgos-753050210020
FotkaJordi Calavera-1000100000
FotkaRober Correa-534942100000
FotkaMarc Cucurella-312359267510060
FotkaPaulo Oliveira-4738384116302110
FotkaIván Ramis-2821322610210050
FotkaÁlvaro Tejero-151192132200030
Stredopoliar vek
FotkaSergio Álvarez-301766217900050
FotkaSebastián Cristóforo-731932400000
FotkaPape DiopSenegal3549400546113200170
Fotka Edu-251578163920030
FotkaGonzalo EscalanteArgentína2852320133819400130
FotkaPablo Hervías-317921100000
FotkaTakashi InuiJaponsko33201392187210021
FotkaJoan Jordán-3628803274400100
FotkaPedro León-3319702417920030
FotkaPere Milla-534354000000
FotkaFabián Orellana-574811551221040131
FotkaRubén Peña-312675301110030
Útočník vek
Fotka Bebé-315121100000
FotkaMarc Cardona-16526541130010
FotkaPablo De Blasis-4525492522020031
FotkaSergi EnrichŠpanielsko315540304726880080
FotkaQuique González-1138531800000
Fotka Charles-5425852516291970100
Fotka Kike-46233526182060020
vek
FotkaMiguel Mari-1-21-10200000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 6544138153: 67145
2.Real Madrid CF 65371315112: 65124
3.Atlético Madrid 6533221086: 50121
4.Sevilla FC 65301619101: 76106
5.Getafe CF 6528211685: 60105
6.Valencia CF 6526251489: 74103
7.Real Sociedad San Sebastián 6527152390: 7996
8.Athletic Club Bilbao 6522241970: 6890
9.Real Betis Balompié 6522172682: 9583
10.Villarreal CF 6521192593: 9082
11.Deportivo Alavés 6521192568: 8782
12.Levante UD 6521143091: 10677
13.SD Eibar 6518202773: 9174
14.RCD Espanyol Barcelona 6518192871: 9673
15.Real Valladolid CF 6516222755: 8470
16.Leganés 6516202958: 8268
17.RC Celta de Vigo 6515222875: 9667
18.Granada CF 271151133: 3238
19.Girona FC 389101937: 5337
20.Club Atlético Osasuna 27810934: 3834
21.SD Huesca 387121943: 6533
22.Rayo Vallecano 38882241: 7032
23.RCD Mallorca 27741628: 4425
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 33284196: 2988
2.Atlético Madrid 33238252: 1977
3.Real Madrid CF 32225559: 2471
4.Sevilla FC 32188658: 3362
5.Getafe CF 33187849: 2661
6.Valencia CF 331516247: 2461
7.Athletic Club Bilbao 321611541: 2659
8.Real Sociedad San Sebastián 32158950: 3253
9.Real Betis Balompié 331581052: 4753
10.SD Eibar 331571150: 4152
11.Deportivo Alavés 331313737: 3052
12.Levante UD 321310953: 4649
13.RC Celta de Vigo 3212101041: 3746
14.Villarreal CF 321112954: 4345
15.Leganés 3311111132: 3544
16.RCD Espanyol Barcelona 321281240: 4644
17.Real Valladolid CF 328121230: 3936
18.Granada CF 1382316: 826
19.SD Huesca 1956824: 3021
20.Rayo Vallecano 1956825: 3221
21.RCD Mallorca 1462616: 1420
22.Club Atlético Osasuna 1455420: 2020
23.Girona FC 19361017: 2815
KlubZVRPSB
1.FC Barcelona 32169757: 3857
2.Real Madrid CF 331581053: 4153
3.Atlético Madrid 321014834: 3144
4.Getafe CF 321014836: 3444
5.Sevilla FC 331281343: 4344
6.Real Sociedad San Sebastián 331271440: 4743
7.Valencia CF 321191242: 5042
8.Villarreal CF 331071639: 4737
9.Real Valladolid CF 338101525: 4534
10.Athletic Club Bilbao 336131429: 4231
11.Real Betis Balompié 32791630: 4830
12.Deportivo Alavés 32861831: 5730
13.RCD Espanyol Barcelona 336111631: 5029
14.Levante UD 33842138: 6028
15.Leganés 32591826: 4724
16.Girona FC 1964920: 2522
17.SD Eibar 323131623: 5022
18.RC Celta de Vigo 333121834: 5921
19.Club Atlético Osasuna 1335514: 1814
20.Granada CF 1433817: 2412
21.SD Huesca 19261119: 3512
22.Rayo Vallecano 19321416: 3811
23.RCD Mallorca 13121012: 305
  • 06.01.2019
    Real doma bez bodov, šláger víťaza nepriniesol
    V nedeľňajšom zápase 18. kola španielskej futbalovej La Ligy podľahol Real Madrid na svojom trávniku San Sebastianu 0:2 a v tabuľke mu patrí 5. miesto so stratou desať bodov na prvú Barcelonu. Viac >>>
  • 27.02.2017
    Eibar odohral v La Lige sto zápasov
    Okrúhle výročie v La Lige oslávil SD Eibar. Vo svojom stom zápas v súťaži navyše dosiahol víťazstvo 3:0 nad Malagou. Bilancia Eibaru v Primera División je 31 výhier, 23 remíz a 46 prehier. 
  • 13.01.2017
    Španielsky pohár: Barca vyzve San Sebastian, Real Celtu
    Štvrťfinálový žreb futbalového Španielskeho pohára spojil majstrovskú FC Barcelonu s Realom Sociedad San Sebastian. Úradujúci európsky šampión Real Madrid sa v boji o semifinále stretne so Celtou Vigo. "Barca" obhajuje titul aj v Copa del Rey, v prvom štvrťfinále hrá na pôde San Sebastianu 17., resp. 18. januára, odvetu potom doma 24., resp. 25. januára. "Biely balet" začne doma.

    Ďalšími štvrťfinálovými dvojicami sú Atlético Madrid - SD Eibar a AD Alcorcon (2. liga) - CD Alaves. (TASR)
  • 23.12.2016
    Copa del Rey: Real proti FC Sevilla, Barcelona vyzve Bilbao
    Futbalisti Realu Madrid sa v osemfinále španielskeho Kráľovského pohára stretnú s FC Sevilla, prvé stretnutie odohrajú na domácej pôde. Obhajcovi trofeje FC Barcelona žreb prisúdil Athletic Bilbao, úvodný zápas sa uskutoční v Baskicku.

    Zvyšné dvojice tvoria Atletico Madrid - Las Palmas, San Sebastian - Villarreal, Deportivo La Coruňa - Alaves, Valencia - Celta Vigo, Osasuna - Eibar a druholigisti Alcorcon - Cordoba. Informovala o tom agentúra DPA. (TASR)
  • 01.10.2016
    Real proti Eibaru bez zraneného Modriča
    Futbalistom Realu Madrid nepomôže v nedeľňajšom dueli La Ligy proti Eibaru Luka Modrič. Chorvátskeho stredopoliara sužujú zdravotné ťažkosti s ľavým kolenom, informovala agentúra AP.

    Modrič absolvoval v stredu celý duel základnej skupiny Ligy majstrov, v ktorom Real remizoval na pôde Borussie Dortmund. Zatiaľ nie je známe, či bude pripravený reprezentovať Chorvátsko v najbližších dvoch kvalifikačných dueloch o postup na MS 2018 proti Kosovu a Fínsku. (TASR)
  • 01.02.2016
    Radoševič odchádza z Neapola do Eibaru
    Chorvát Josip Radoševič (21) bude do konca prebiehajúcej sezóny hosťovať v SD Eibar, kam prichádza z kádra aktuálneho lídra Serie A SSC Neapol.
     
    Talentovaný hráč bol súčasťou "Partenopei" od roku 2013, no nastúpil len na desať zápasov. V minulosti hosťoval v Hajduku Split či HNC Rijeka. Vedenie SSC v pondelok ráno oficiálne potvrdilo jeho presun do Španielska, Eibar má navyše k dispozícii aj klauzulu na jeho prípadné odkúpenie. Informoval web talianskeho klubu. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//