SK Rapid Viedeň

Liga: Bundesliga

Forma:
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaTobias Knoflach-B19010000000
FotkaJán NovotaSlovensko37B121080120000000
FotkaRichard StrebingerRakúsko28B171530170000000
FotkaStephan Auer-O161440160000000
FotkaChristopher Dibon-O201800200010000
FotkaMaximilian Hofmann-O191710190030100
FotkaThanos PetsosGrécko30O161440160010000
FotkaMichael Schimpelsberger-O218020000000
FotkaThomas Schrammel-O327030000000
FotkaMario Sonnleitner-O201800200030000
FotkaStefan Stangl-O211890210050000
FotkaSrđan Grahovac-S981090020000
FotkaSteffen Hofmann-S171530170020000
FotkaPhilipp Huspek-S327030000000
FotkaFlorian Kainz-S262340260070000
FotkaThomas Murg-S218020000000
FotkaStefan Nutz-S763070010000
FotkaMario Pavelic-S181620180010000
FotkaLouis Schaub-S131170130050000
FotkaPhilipp Schobesberger-S211890210050000
FotkaStefan Schwab-S282520280080000
FotkaDeni Alar-Ú545050030000
FotkaRobert Berić-Ú327030030000
FotkaTomi Correa-Ú545050030000
FotkaMatej Jelić-Ú121080120060000
FotkaPhilipp ProsenikRakúsko28Ú981090040000
Brankár vek
FotkaTobias Knoflach-19010000000
FotkaJán NovotaSlovensko37121080120000000
FotkaRichard StrebingerRakúsko28171530170000000
Obranca vek
FotkaStephan Auer-161440160000000
FotkaChristopher Dibon-201800200010000
FotkaMaximilian Hofmann-191710190030100
FotkaThanos PetsosGrécko30161440160010000
FotkaMichael Schimpelsberger-218020000000
FotkaThomas Schrammel-327030000000
FotkaMario Sonnleitner-201800200030000
FotkaStefan Stangl-211890210050000
Stredopoliar vek
FotkaSrđan Grahovac-981090020000
FotkaSteffen Hofmann-171530170020000
FotkaPhilipp Huspek-327030000000
FotkaFlorian Kainz-262340260070000
FotkaThomas Murg-218020000000
FotkaStefan Nutz-763070010000
FotkaMario Pavelic-181620180010000
FotkaLouis Schaub-131170130050000
FotkaPhilipp Schobesberger-211890210050000
FotkaStefan Schwab-282520280080000
Útočník vek
FotkaDeni Alar-545050030000
FotkaRobert Berić-327030030000
FotkaTomi Correa-545050030000
FotkaMatej Jelić-121080120060000
FotkaPhilipp ProsenikRakúsko28981090040000
Expresne
  • 01.06.2017
    Salzburg získal štvrtýkrát po sebe Rakúsky pohár
    Futbalisti Red Bull Salzburg vybojovali štvrtýkrát za sebou Rakúsky pohár. Na domácej scéne sa tak rovnako štvrtýkrát v sérii tešia zo zisku double. V pohárovom finále v Klagenfurte zdolali Rapid Viedeň 2:1, rozhodujúci gól zaznamenal v 85. minúte Valentino Lazaro. (TASR)

    Rapid Viedeň – Red Bull Salzburg 1:2 (0:0)
    Góly:
    56. Joelinton – 51. Hwang, 85. Lazaro
  • 11.11.2016
    Novým trénerom Novotu v Rapide Damir Canadi
    Damir Canadi sa stal novým trénerom rakúskeho futbalového klubu Rapid Viedeň, v ktorom pôsobí aj slovenský brankár Ján Novota. Štyridsaťšesťročný kouč, ktorý doteraz viedol druhý tím tabuľky Altach, podpísal s vicemajstrom kontrakt do leta 2018. Informovala o tom agentúra APA.

    Canadi nahradil na lavičke Mikea Büskensa, ktorého vedenie Rapidu odvolalo z funkcie v pondelok. (TASR)
  • 21.08.2016
    Rapid pred odvetou s Trenčínom len remizoval
    Súper futbalistov AS Trenčín v play-off Európskej ligy Rapid Viedeň remizoval v 5. kole rakúskej ligy na ihrisku AC Wolfsberger 1:1. Rapid, v bránke s Jánom Novotom, sa ujal vedenia v 31. min zásluhou Christopha Schösswendtera, za domácich vyrovnal na konečných 1:1 v 82. min striedajúci Philipp Prosenik. (TASR)
  • 13.08.2016
    Rapid v generálke na Trenčín s vysokou výhrou
    Futbalisti Rapidu Viedeň sa víťazne naladili na štvrtkový súboj play off Európskej ligy UEFA proti AS Trenčín. V sobotňajšom dueli 4. kola najvyššej rakúskej súťaže zdolali doma Admiru Wäcker 4:0, o čo sa postarali dvojgóloví Louis Schaub a Stefan Schwab. Na súpiske domácich chýbal slovenský brankár Ján Novota, ktorý si lieči hnisavý zápal mandlí. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//