12.ŠK Slovan Bratislava 00000: 00
KlubZVRPSB
  • 09.07.2017
    ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 v nedeľnej príprave
    Futbalisti fortunaligového ŠK Slovan Bratislava prehrali v nedeľnom prípravnom stretnutí s rivalom Inter Bratislava 0:1. Jediný gól dal na Pasienkoch Elvis Osmani v závere prvého polčasu.

ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 (0:1)
    Gól: 42. Osmani
  • 25.11.2015
    Zreľák si už na jeseň nezahrá
    ŠK Slovan Bratislava sa až do konca jesennej časti 1. ligy bude musieť zaobísť bez Adama Zreľáka, ktorý nedohral zápas na ihrisku trnavského Spartaka, keď ihrisko predčasne opustil v 73. minúte. Následné vyšetrenia odhalili zlomeninu malíčka, informovala stránka Slovana. Zreľák bude musieť nútene pauzovať približne štyri týždne. (TASR)
  • 21.08.2015
    Miklós zo Slovana do Ružomberka
    Stredopoliar Viktor Miklós (21) odchádza zo Slovana Bratislava na polročné hosťovanie  do MŠk Ružomberok.

Okrem Ružomberka už v minulosti hosťoval aj v Dunajskej Strede a má za sebou aj štarty v mládežníckych reprezentačných tímoch SR. (mfkruzomberok.sk)
  • 31.07.2015
    Zápas Dun. Streda - Slovan už o 18.00
    Duel 3. kola 1. ligy medzi DAC Dunajská Streda a ŠK Slovan Bratislava sa odohrá v nedeľu už o 18.00. Úvodný výkop sa tak oproti pôvodnému času posunie o hodinu dozadu, dôvodom je vysielanie zápasu v priamom prenose na RTVS. Informoval oficiány web "belasých". (TASR)
  • 26.06.2015
    Boranijaševič Slovan Bratislava neposilní
    Srbský obranca Nikola Boranijaševič ŠK Slovan Bratislava neposilní. Vedenie klubu nepodpísalo s hráčom Boracu Čačak po ukončení skúšky kontrakt. Informoval o tom klub na svojom facebookovom profile.

"Skúška srbského obrancu Nikolu Boranijaševiča v Slovane sa skončila a vedenie klubu sa rozhodlo tohto hráča neangažovať. Hráčovi želáme veľa úspechov v jeho ďalšom klubovom pôsobisku," oznámili "belasí". (TASR)
  • 18.06.2015
    Niňaj zo Slovana Bratislava do Lokerenu
    Branislav Niňaj (21) je na odchode zo Slovana Bratislava. Ako informuje web demorgen.be, čoskoro by sa mal stať hráčom belgického klubu K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen. Od podpisu zmluvy ho delila už len lekárska prehliadka.

Obranca oblieka dres belasých od roku 2012. V minulej sezóne odohral 22 zápasov a strelil jeden gól. (TASR)