Stade de Reims

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 07.03.2020 20:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaNicolas Lemaître-B19010000000
FotkaEdouard Mendy-B383420380000030
FotkaPredrag Rajković-B282520280000010
FotkaYunis Abdelhamid-O676030670040120
FotkaAxel Disasi-O312589280310030
FotkaBjörn Engels-O332970330020140
FotkaThomas Fontaine-O742040300010
FotkaGhislain Konan-O373245360100020
FotkaDario Maresic-O19010000000
FotkaRomain Métanire-O531240100011
FotkaBaba Rahman-O11966111010030
FotkaMathieu Cafaro-S48311537231181080
FotkaTristan Dingomé-S3522472925610060
FotkaThomas Foket-S6054006000000100
FotkaXavier Chavalerin-S6154786110300140
FotkaHassane Kamara-S3926272731220060
FotkaDerek Kutesa-S14524431010000
FotkaMarvin Martin-S1361888500010
FotkaNolan Mbemba-S835742400000
FotkaMoreto Moro Cassamã-S865383000030
FotkaMarshall Munetsi-S1892691900030
FotkaAly Ndom-S1136730800010
FotkaSheyi Ojo-S15467321200000
FotkaAlaixys Romao-S5849925771000191
FotkaSambou Sissoko-S33200300000
FotkaArber Zeneli-S1681484832000
FotkaBoulaye Dia-Ú432656301713101020
FotkaAnastasios Donis-Ú1560766900010
FotkaMoussa Doumbia-Ú543385402914510120
FotkaSuk Hyun-jun-Ú351051882740060
FotkaPablo Chavarría-Ú2918752211750030
FotkaGrejohn Kyei-Ú1300100000
FotkaNathanael Mbuku-Ú1030623800000
FotkaTimothé Nkada-Ú814500800010
FotkaRémi Oudin-Ú55401148307130050
FotkaVirgile Pinson-Ú1600100000
FotkaEl Toure-Ú639954132020
Brankár vek
FotkaNicolas Lemaître-19010000000
FotkaEdouard Mendy-383420380000030
FotkaPredrag Rajković-282520280000010
Obranca vek
FotkaYunis Abdelhamid-676030670040120
FotkaAxel Disasi-312589280310030
FotkaBjörn Engels-332970330020140
FotkaThomas Fontaine-742040300010
FotkaGhislain Konan-373245360100020
FotkaDario Maresic-19010000000
FotkaRomain Métanire-531240100011
FotkaBaba Rahman-11966111010030
Stredopoliar vek
FotkaMathieu Cafaro-48311537231181080
FotkaTristan Dingomé-3522472925610060
FotkaThomas Foket-6054006000000100
FotkaXavier Chavalerin-6154786110300140
FotkaHassane Kamara-3926272731220060
FotkaDerek Kutesa-14524431010000
FotkaMarvin Martin-1361888500010
FotkaNolan Mbemba-835742400000
FotkaMoreto Moro Cassamã-865383000030
FotkaMarshall Munetsi-1892691900030
FotkaAly Ndom-1136730800010
FotkaSheyi Ojo-15467321200000
FotkaAlaixys Romao-5849925771000191
FotkaSambou Sissoko-33200300000
FotkaArber Zeneli-1681484832000
Útočník vek
FotkaBoulaye Dia-432656301713101020
FotkaAnastasios Donis-1560766900010
FotkaMoussa Doumbia-543385402914510120
FotkaSuk Hyun-jun-351051882740060
FotkaPablo Chavarría-2918752211750030
FotkaGrejohn Kyei-1300100000
FotkaNathanael Mbuku-1030623800000
FotkaTimothé Nkada-814500800010
FotkaRémi Oudin-55401148307130050
FotkaVirgile Pinson-1600100000
FotkaEl Toure-639954132020
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//