Stade Rennes FC

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 08.03.2020 17:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaAbdoulaye Diallo-B976691000000
FotkaTomáš Koubek-B675984660100010
FotkaRaïs M'Bolhi-B19010000000
FotkaEdouard Mendy-B252250250000010
FotkaRomain Salin-B436040000000
FotkaLudovic Baal-O201378165400000
FotkaRamy Bensebaini-O5444965074302150
FotkaDamien Da Silva-O595211582140170
FotkaRomain Danzé-O1268595300010
FotkaAfonso Figueiredo-O522111400010
FotkaJérémy Gelin-O6344264631700061
FotkaJoris Gnagnon-O564285473930150
FotkaFaitout Maouassa-O43278233171030040
Fotka Mexer-O463672423400040
FotkaJérémy Morel-O211808201110020
FotkaGerzino Nyamsi-O1593191600020
FotkaHamari Traoré-O9281129171000240
FotkaMehdi Zeffane-O3521952581010040
FotkaMorgan AmalfitanoFrancúzsko35S14768106400031
FotkaBenjamin André-S6455856272600210
FotkaHatem Ben ArfaFrancúzsko33S262039237372010
FotkaBenjamin Bourigeaud-S9674288425121850130
FotkaLucas Da Cunha-S27111100000
FotkaRomain Del Castillo-S50261729162121030
FotkaSouleyman Doumbia-S869781000000
FotkaYoann Gourcuff-S1042355510000
FotkaClément Grenier-S443508398530080
FotkaRafik Guitane-S21600200000
FotkaAdrien Hunou-S643764422522201040
FotkaNicolas Janvier-S47511300000
FotkaJakob Johansson-S1670874910000
FotkaWahbi Khazri-S252040249193090
FotkaJames Lea Siliki-S754048442231300130
FotkaJonas Martin-S22400200010
FotkaSteven N'ZonziFrancúzsko31S429630100000
FotkaDenis Poha-S22900200000
FotkaSanjin Prcić-S191565184110030
FotkaFlavien Tait-S1788793820001
FotkaBrandon Thomas-S1135432810000
--00000010
FotkaFirmin Mubele-Ú191226133650010
FotkaM'Baye NiangFrancúzsko25Ú564021442012212070
Fotka Raphinha-Ú221691207251040
FotkaDiafra SakhoSenegal30Ú1591496620010
FotkaIsmaïla Sarr-Ú60473755205131080
FotkaTheoson Siebatcheu-Ú29104911101830030
FotkaJordan Tell-Ú610800610000
FotkaSacha Boey--618210500000
FotkaEduardo Camavinga--332555299410050
FotkaYann Gboho--822722610010
FotkaArmand Lauriente--1400100000
Brankár vek
FotkaAbdoulaye Diallo-976691000000
FotkaTomáš Koubek-675984660100010
FotkaRaïs M'Bolhi-19010000000
FotkaEdouard Mendy-252250250000010
FotkaRomain Salin-436040000000
Obranca vek
FotkaLudovic Baal-201378165400000
FotkaRamy Bensebaini-5444965074302150
FotkaDamien Da Silva-595211582140170
FotkaRomain Danzé-1268595300010
FotkaAfonso Figueiredo-522111400010
FotkaJérémy Gelin-6344264631700061
FotkaJoris Gnagnon-564285473930150
FotkaFaitout Maouassa-43278233171030040
Fotka Mexer-463672423400040
FotkaJérémy Morel-211808201110020
FotkaGerzino Nyamsi-1593191600020
FotkaHamari Traoré-9281129171000240
FotkaMehdi Zeffane-3521952581010040
Stredopoliar vek
FotkaMorgan AmalfitanoFrancúzsko3514768106400031
FotkaBenjamin André-6455856272600210
FotkaHatem Ben ArfaFrancúzsko33262039237372010
FotkaBenjamin Bourigeaud-9674288425121850130
FotkaLucas Da Cunha-27111100000
FotkaRomain Del Castillo-50261729162121030
FotkaSouleyman Doumbia-869781000000
FotkaYoann Gourcuff-1042355510000
FotkaClément Grenier-443508398530080
FotkaRafik Guitane-21600200000
FotkaAdrien Hunou-643764422522201040
FotkaNicolas Janvier-47511300000
FotkaJakob Johansson-1670874910000
FotkaWahbi Khazri-252040249193090
FotkaJames Lea Siliki-754048442231300130
FotkaJonas Martin-22400200010
FotkaSteven N'ZonziFrancúzsko31429630100000
FotkaDenis Poha-22900200000
FotkaSanjin Prcić-191565184110030
FotkaFlavien Tait-1788793820001
FotkaBrandon Thomas-1135432810000
-00000010
Útočník vek
FotkaFirmin Mubele-191226133650010
FotkaM'Baye NiangFrancúzsko25564021442012212070
Fotka Raphinha-221691207251040
FotkaDiafra SakhoSenegal301591496620010
FotkaIsmaïla Sarr-60473755205131080
FotkaTheoson Siebatcheu-29104911101830030
FotkaJordan Tell-610800610000
vek
FotkaSacha Boey-618210500000
FotkaEduardo Camavinga-332555299410050
FotkaYann Gboho-822722610010
FotkaArmand Lauriente-1400100000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
  • 09.11.2017
    Novým trénerom Stade Rennes Sabri Lamouchi
    Novým trénerom futbalistov Stade Rennes sa stal Sabri Lamouchi. Bývalý francúzsky reprezentant podpísal s účastníkom Ligue 1 dvaapolročný kontrakt s opciou na ďalšiu sezónu.

    Lamouchi bol do skončenia MS 2014 v Brazílii reprezentačným koučom Pobrežia Slonoviny. Naposledy pôsobil v Katare. Na lavičke klubu z Rennes, ktorý je v tabuľke francúzskej ligy desiaty, nahradil Christiana Gourcuffa, Informovala o tom agentúra dpa. (TASR)
  • 09.01.2017
    Wolfsburg získal francúzskeho reprezentanta Ntepa
    Reprezentačný útočník Francúzska Paul-Georges Ntep posilnil VfL Wolfsburg. Pre účastníka nemeckej futbalovej bundesligy je to už štvrtá posila v zimnom prestupovom období. Vedenie klubu zaplatilo za bývalého hráča francúzskeho Stade Rennes päť miliónov eur. "Jeho získanie nám rozšíri možnosti v taktike," povedal na jeho adresu tréner Wolfsburgu Valerien Ismael.

    Dvadsaťštyriročný futbalista je po Yunusovi Mallimu, Riechedly Bazoerovi a Victorovi Osimhenovi ďalšou novou tvárou vo Wolfsburgu. Ntep podpísal s klubom zmluvu do roku 2021. Informovala o tom agentúra DPA.  (TASR)
  • 08.01.2016
    Pedro Henrique si nezahrá minimálne mesiac
    Brazílčan Pedro Henrique si dres Rennes neoblečie zhruba päť týždňov. Z hry ho totiž vyradilo zlomenina v tvárovej časti. (lequipe.fr)
  • 05.10.2015
    Lacazette nahradil zraneného Ntepa
    Útočník Alexandre Lacazette nahradil zraneného Paula-Georgesa Ntepa v nominácii francúzskej reprezentácie na prípravné zápasy proti Arménsku a Dánsku. Ntep si poranil podkolennú šľachu v nedeľňajšom zápase jeho Rennes s AS Monaco (1:1). Lacazette z Lyonu bol v uplynulej sezóne najlepší strelec Ligue 1, no v tej prebiehajúcej sa mu zatiaľ príliš nedarí. Cez víkend strelil svoj prvý gól z hry od apríla. (TASR)
  • 23.06.2015
    Aston Villu opúšťa Sylla aj Lowton
    Dres Aston Villy si v ďalšej sezóne podľa BBC neoblečie už štvorica hráčov. Kým stredopoliar Yacouba Sylla (24) odchádza do Rennes, s ktorým podpísal štvorročný kontrakt, obranca Matthew Lowton (26) putuje na tri roky do Burnley.
     
    Pripojili sa tak k Darrenovi Bentovi a Andreasovi Weimannovi, ktorí klub opustili po skončení sezóny.
  • 03.04.2012
    Za M´Vilu pýtajú 17 miliónov
    Londýndsky Arsenal bude musieť prekonať svoju rekordnú prestupovú sumu, ak chce získať francúzskeho stredopoliara Yanna M'Vilu (21). Mladíka z Rennes, ktorého si klub cení na 17 miliónov libier, sleduje aj Real Madrid a Inter Miláno. telegraph.co.uk
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//