TJ Družstevník Koš

Liga: II. trieda Prievidza

Forma:
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaImrich BenešSlovensko-B171530170000000
FotkaJozef DologSlovensko-B1400100000
FotkaMartin VrábeľSlovensko-B19010000000
FotkaMartin Bobok-O171291153230000
FotkaTomáš ĎurinaSlovensko30O840643420010
FotkaDušan MacháčSlovensko-O538351000000
FotkaRoman MartinákSlovensko-O171530170020010
FotkaMichal MolnárSlovensko-O857562230010
FotkaStanislav PažickýSlovensko-O161376163000000
FotkaDalibor PernišSlovensko-O745353210010
FotkaMartin PiešSlovensko-O141199130150000
FotkaDušan ŠaraySlovensko-O748064140010
FotkaDávid ŠpakSlovensko-O416111310000
FotkaAnton WeissSlovensko-O319021100000
FotkaĽudovít BalážSlovensko-S181324155350020
FotkaAndrej Bobok-S1815981850110010
FotkaMiroslav Dobiáš-S751964140000
FotkaLukáš GleskSlovensko-S613200600000
FotkaLadislav IdranyiSlovensko-S15888107510010
FotkaAdam Beka-Ú181341166250130
FotkaFrantišek OboňaSlovensko-Ú940444520000
FotkaSimon Albertovič--711400720000
FotkaRoman Bielik--1714031740192010
FotkaLukáš Fazika--1500100000
FotkaLukáš Lastovka--1200100000
FotkaAdam Paulík--35100300000
FotkaMarián RybárikSlovensko--88800800010
FotkaDenis Šmída--537353010000
Brankár vek
FotkaImrich BenešSlovensko-171530170000000
FotkaJozef DologSlovensko-1400100000
FotkaMartin VrábeľSlovensko-19010000000
Obranca vek
FotkaMartin Bobok-171291153230000
FotkaTomáš ĎurinaSlovensko30840643420010
FotkaDušan MacháčSlovensko-538351000000
FotkaRoman MartinákSlovensko-171530170020010
FotkaMichal MolnárSlovensko-857562230010
FotkaStanislav PažickýSlovensko-161376163000000
FotkaDalibor PernišSlovensko-745353210010
FotkaMartin PiešSlovensko-141199130150000
FotkaDušan ŠaraySlovensko-748064140010
FotkaDávid ŠpakSlovensko-416111310000
FotkaAnton WeissSlovensko-319021100000
Stredopoliar vek
FotkaĽudovít BalážSlovensko-181324155350020
FotkaAndrej Bobok-1815981850110010
FotkaMiroslav Dobiáš-751964140000
FotkaLukáš GleskSlovensko-613200600000
FotkaLadislav IdranyiSlovensko-15888107510010
Útočník vek
FotkaAdam Beka-181341166250130
FotkaFrantišek OboňaSlovensko-940444520000
vek
FotkaSimon Albertovič-711400720000
FotkaRoman Bielik-1714031740192010
FotkaLukáš Fazika-1500100000
FotkaLukáš Lastovka-1200100000
FotkaAdam Paulík-35100300000
FotkaMarián RybárikSlovensko-88800800010
FotkaDenis Šmída-537353010000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.TJ Družstevník Koš 18161170: 1549
2.FK Bojnice 18143165: 2145
3.TJ Priehrada Nitrianske Rudno B 18104443: 2934
4.TJ Tatran Tužina 1882841: 3426
5.TJ Športklub Liešťany 1872948: 3923
6.TJ Družstevník Malá Čausa 18531041: 4918
7.TJ Družstevník Nitrica 18531026: 5218
8.TJ Slovan Ješková Ves-Banky 18531028: 5718
9.FK Diviaky nad Nitricou 18421227: 5614
10.FK Veľká Lehôtka 18411318: 5513
KlubZVRPSB
1.TJ Družstevník Koš 990043: 827
2.FK Bojnice 981042: 1325
3.TJ Tatran Tužina 961229: 1519
4.TJ Priehrada Nitrianske Rudno B 944119: 1316
5.TJ Športklub Liešťany 950429: 1715
6.TJ Družstevník Malá Čausa 950423: 1615
7.FK Veľká Lehôtka 930610: 269
8.TJ Družstevník Nitrica 922511: 238
9.FK Diviaky nad Nitricou 921612: 227
10.TJ Slovan Ješková Ves-Banky 913512: 246
KlubZVRPSB
1.TJ Družstevník Koš 971127: 722
2.FK Bojnice 962123: 820
3.TJ Priehrada Nitrianske Rudno B 960324: 1618
4.TJ Slovan Ješková Ves-Banky 940516: 3312
5.TJ Družstevník Nitrica 931515: 2910
6.TJ Športklub Liešťany 922519: 228
7.TJ Tatran Tužina 921612: 197
8.FK Diviaky nad Nitricou 921615: 347
9.FK Veľká Lehôtka 91178: 294
10.TJ Družstevník Malá Čausa 903618: 333
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//