TJ Dubová

Liga: 6. liga Bratislava-vidiek

Forma:
Ďalší zápas
6. liga Bratislava-vidiek
Posledný zápas
6. liga Bratislava-vidiek, 12.11.2017 13:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaPeter HrnčárSlovensko-O1079993160010
FotkaPatrik KolekSlovensko-O11990110010020
FotkaMatej StaníkSlovensko-O1100100000
FotkaĽubomír ŠnircSlovensko-O9710940122000
FotkaMatúš BielikSlovensko-S10891101060010
FotkaMarek BudinskýSlovensko-S23300200000
FotkaDaniel KolekSlovensko-S315710200000
FotkaMatúš ManduľákSlovensko-S645550120010
FotkaJozef TirindaSlovensko-S1800100000
FotkaMarek HrdlovičSlovensko-Ú1600100000
FotkaPeter JakubecSlovensko-Ú981090000020
FotkaJakub MinárikSlovensko-Ú10852102010040
FotkaOliver Džupa--11906102110000
FotkaMichal Fodor--965582100001
FotkaMarko Huttera--310111200000
FotkaDominik Oravec--1150054600000
FotkaMatej Polčič--11990110030000
FotkaAdam Porkert--11990110000000
FotkaMatej Zimmerman--11990110000000
Obranca vek
FotkaPeter HrnčárSlovensko-1079993160010
FotkaPatrik KolekSlovensko-11990110010020
FotkaMatej StaníkSlovensko-1100100000
FotkaĽubomír ŠnircSlovensko-9710940122000
Stredopoliar vek
FotkaMatúš BielikSlovensko-10891101060010
FotkaMarek BudinskýSlovensko-23300200000
FotkaDaniel KolekSlovensko-315710200000
FotkaMatúš ManduľákSlovensko-645550120010
FotkaJozef TirindaSlovensko-1800100000
Útočník vek
FotkaMarek HrdlovičSlovensko-1600100000
FotkaPeter JakubecSlovensko-981090000020
FotkaJakub MinárikSlovensko-10852102010040
vek
FotkaOliver Džupa-11906102110000
FotkaMichal Fodor-965582100001
FotkaMarko Huttera-310111200000
FotkaDominik Oravec-1150054600000
FotkaMatej Polčič-11990110030000
FotkaAdam Porkert-11990110000000
FotkaMatej Zimmerman-11990110000000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FK Studienka 11101036: 431
2.FC Malacky B 1191144: 1828
3.FK Cinemax Doľany 1190246: 1527
4.TJ Dubová 1170432: 1521
5.FK Malé Leváre 1150628: 3415
6.FC Slovan Častá 1142515: 1914
7.OFK Vysoká pri Morave 1141620: 3113
8.FK Stupava 1141617: 2913
9.FK Sološnica "A" 1140720: 2712
10.FK Záhorská Ves 1123616: 289
11.TJ NV Pernek 1122717: 288
12.Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 1101109: 521
KlubZVRPSB
1.FK Studienka 660025: 118
2.FC Malacky B 651022: 416
3.TJ Dubová 750226: 915
4.FK Cinemax Doľany 640228: 812
5.OFK Vysoká pri Morave 640216: 812
6.FC Slovan Častá 53118: 310
7.FK Stupava 631213: 1410
8.FK Sološnica "A" 530211: 89
9.FK Malé Leváre 530219: 179
10.FK Záhorská Ves 522114: 118
11.TJ NV Pernek 51137: 104
12.Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 40043: 150
KlubZVRPSB
1.FK Cinemax Doľany 550018: 715
2.FK Studienka 541011: 313
3.FC Malacky B 540122: 1412
4.TJ Dubová 42026: 66
5.FK Malé Leváre 62049: 176
6.TJ NV Pernek 611410: 184
7.FC Slovan Častá 61147: 164
8.FK Sološnica "A" 61059: 193
9.FK Stupava 51044: 153
10.FK Záhorská Ves 60152: 171
11.OFK Vysoká pri Morave 50144: 231
12.Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 70166: 371
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//