TJ Dubová

Liga: 6. liga Bratislava-vidiek

Forma:
Ďalší zápas
6. liga Bratislava-vidiek
Posledný zápas
6. liga Bratislava-vidiek, 14.04.2018 17:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaPeter HrnčárSlovensko-O131011114260010
FotkaMartin JuranSlovensko-O16110000001
FotkaPatrik KolekSlovensko-O141260140010020
FotkaMatej StaníkSlovensko-O1100100000
FotkaĽubomír ŠnircSlovensko-O129801240122000
FotkaMatúš BielikSlovensko-S131161131060020
FotkaMarek BudinskýSlovensko-S23300200000
FotkaDaniel KolekSlovensko-S638341200000
FotkaMatúš ManduľákSlovensko-S645550120010
FotkaJozef TirindaSlovensko-S1800100000
FotkaMarek HrdlovičSlovensko-Ú1600100000
FotkaPeter JakubecSlovensko-Ú121080120000040
FotkaJakub MinárikSlovensko-Ú121032122010050
FotkaOliver Džupa--141176132110000
FotkaMichal Fodor--1276693300001
FotkaMarko Huttera--310111200000
FotkaDominik Oravec--1358165700000
FotkaMatej Polčič--131170130030000
FotkaAdam Porkert--141260140000000
FotkaMatej Zimmerman--141260140000000
Obranca vek
FotkaPeter HrnčárSlovensko-131011114260010
FotkaMartin JuranSlovensko-16110000001
FotkaPatrik KolekSlovensko-141260140010020
FotkaMatej StaníkSlovensko-1100100000
FotkaĽubomír ŠnircSlovensko-129801240122000
Stredopoliar vek
FotkaMatúš BielikSlovensko-131161131060020
FotkaMarek BudinskýSlovensko-23300200000
FotkaDaniel KolekSlovensko-638341200000
FotkaMatúš ManduľákSlovensko-645550120010
FotkaJozef TirindaSlovensko-1800100000
Útočník vek
FotkaMarek HrdlovičSlovensko-1600100000
FotkaPeter JakubecSlovensko-121080120000040
FotkaJakub MinárikSlovensko-121032122010050
vek
FotkaOliver Džupa-141176132110000
FotkaMichal Fodor-1276693300001
FotkaMarko Huttera-310111200000
FotkaDominik Oravec-1358165700000
FotkaMatej Polčič-131170130030000
FotkaAdam Porkert-141260140000000
FotkaMatej Zimmerman-141260140000000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FK Studienka 14131040: 440
2.FK Cinemax Doľany 14120259: 1836
3.FC Malacky B 14101351: 2331
4.FC Slovan Častá 1472525: 2123
5.TJ Dubová 1470732: 1921
6.FK Malé Leváre 1470733: 3921
7.OFK Vysoká pri Morave 1461724: 3619
8.FK Záhorská Ves 1443725: 3315
9.FK Sološnica "A" 1450925: 3615
10.FK Stupava 1441922: 3813
11.TJ NV Pernek 1423918: 399
12.Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 14021213: 612
KlubZVRPSB
1.FK Studienka 880028: 124
2.FC Malacky B 861128: 619
3.FK Cinemax Doľany 860239: 1118
4.TJ Dubová 850326: 1115
5.OFK Vysoká pri Morave 750217: 815
6.FC Slovan Častá 641111: 413
7.FK Malé Leváre 640222: 1912
8.FK Stupava 831416: 2010
9.FK Sološnica "A" 630311: 99
10.FK Záhorská Ves 622214: 138
11.TJ NV Pernek 71248: 165
12.Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 60066: 230
KlubZVRPSB
1.FK Cinemax Doľany 660020: 718
2.FK Studienka 651012: 316
3.FC Malacky B 640223: 1712
4.FC Slovan Častá 831414: 1710
5.FK Malé Leváre 830511: 209
6.FK Záhorská Ves 821511: 207
7.TJ Dubová 62046: 86
8.FK Sološnica "A" 820614: 276
9.TJ NV Pernek 711510: 234
10.OFK Vysoká pri Morave 71157: 284
11.FK Stupava 61056: 183
12.Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 80267: 382
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//