TJ Dubová

Liga: 5. liga Bratislava-vidiek

Forma:
Posledný zápas
6. liga Bratislava-vidiek, 10.06.2018 17:30
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaPeter HrnčárSlovensko-O211729195291010
FotkaMartin JuranSlovensko-O28310100001
FotkaPatrik KolekSlovensko-O201636203020030
FotkaMatúš KoníkSlovensko-O2800200000
FotkaMatej StaníkSlovensko-O1100100000
FotkaĽubomír ŠnircSlovensko-O1915511970142000
FotkaŠimon BabínSlovensko-S414200400010
FotkaMatúš BielikSlovensko-S2118772120130020
FotkaMarek BudinskýSlovensko-S23300200000
FotkaDaniel KolekSlovensko-S1385693431000
FotkaMatúš ManduľákSlovensko-S754560120010
FotkaJozef TirindaSlovensko-S1800100000
FotkaMarek HrdlovičSlovensko-Ú1600100000
FotkaPeter JakubecSlovensko-Ú191710190000060
FotkaJakub MinárikSlovensko-Ú191662192020050
FotkaOliver Džupa--201712193130000
FotkaMichal Fodor--201352153500001
FotkaMarko Huttera--1041743610010
FotkaDominik Oravec--19856961000000
FotkaMatej Polčič--211846213040010
FotkaAdam Porkert--221965221000000
FotkaMatej Zimmerman--201800200000010
Obranca vek
FotkaPeter HrnčárSlovensko-211729195291010
FotkaMartin JuranSlovensko-28310100001
FotkaPatrik KolekSlovensko-201636203020030
FotkaMatúš KoníkSlovensko-2800200000
FotkaMatej StaníkSlovensko-1100100000
FotkaĽubomír ŠnircSlovensko-1915511970142000
Stredopoliar vek
FotkaŠimon BabínSlovensko-414200400010
FotkaMatúš BielikSlovensko-2118772120130020
FotkaMarek BudinskýSlovensko-23300200000
FotkaDaniel KolekSlovensko-1385693431000
FotkaMatúš ManduľákSlovensko-754560120010
FotkaJozef TirindaSlovensko-1800100000
Útočník vek
FotkaMarek HrdlovičSlovensko-1600100000
FotkaPeter JakubecSlovensko-191710190000060
FotkaJakub MinárikSlovensko-191662192020050
vek
FotkaOliver Džupa-201712193130000
FotkaMichal Fodor-201352153500001
FotkaMarko Huttera-1041743610010
FotkaDominik Oravec-19856961000000
FotkaMatej Polčič-211846213040010
FotkaAdam Porkert-221965221000000
FotkaMatej Zimmerman-201800200000010
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//