TJ FK Vyšné Opátske

Liga: Slovenský pohár

Forma:
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaStanislav PellaSlovensko-B141260140000010
FotkaAdrián TkáčSlovensko-B161440160000000
FotkaMarek BoňkoSlovensko-O752062100010
FotkaPeter MajnýSlovensko-O201792201000010
FotkaSergej PilipčukSlovensko-O221919223021000
FotkaPeter VilčkoSlovensko-O161304140200020
FotkaDávid Želinský-O45000400000
FotkaRadovan BandžuchSlovensko-S2620482482180020
FotkaSamuel BeckSlovensko-S151190131210030
FotkaMartin HaluškaSlovensko-S2516081914640020
FotkaFilip KisSlovensko-S302606307071130
FotkaMichal Pach-S718611600000
FotkaMiloš PulščákSlovensko-S55600500000
FotkaNikola Ristovski-S141066125250020
FotkaLadislav ŠemrákSlovensko-S2817582113720010
FotkaMojmír TrebuňákSlovensko-S131163131070010
FotkaPavol TurczykSlovensko-S2418772111370100
FotkaLukáš UrbanSlovensko25S282456285020011
FotkaFrantišek VancákSlovensko-S131101132011010
FotkaJakub BavoľárSlovensko-Ú2411741281240000
FotkaDominik NovotnýSlovensko-Ú18502441440000
FotkaAdam SovičSlovensko-Ú16177001610010
FotkaTimon Dobias--262339261043020
FotkaWilliam Žakarovský--719320500000
Brankár vek
FotkaStanislav PellaSlovensko-141260140000010
FotkaAdrián TkáčSlovensko-161440160000000
Obranca vek
FotkaMarek BoňkoSlovensko-752062100010
FotkaPeter MajnýSlovensko-201792201000010
FotkaSergej PilipčukSlovensko-221919223021000
FotkaPeter VilčkoSlovensko-161304140200020
FotkaDávid Želinský-45000400000
Stredopoliar vek
FotkaRadovan BandžuchSlovensko-2620482482180020
FotkaSamuel BeckSlovensko-151190131210030
FotkaMartin HaluškaSlovensko-2516081914640020
FotkaFilip KisSlovensko-302606307071130
FotkaMichal Pach-718611600000
FotkaMiloš PulščákSlovensko-55600500000
FotkaNikola Ristovski-141066125250020
FotkaLadislav ŠemrákSlovensko-2817582113720010
FotkaMojmír TrebuňákSlovensko-131163131070010
FotkaPavol TurczykSlovensko-2418772111370100
FotkaLukáš UrbanSlovensko25282456285020011
FotkaFrantišek VancákSlovensko-131101132011010
Útočník vek
FotkaJakub BavoľárSlovensko-2411741281240000
FotkaDominik NovotnýSlovensko-18502441440000
FotkaAdam SovičSlovensko-16177001610010
vek
FotkaTimon Dobias-262339261043020
FotkaWilliam Žakarovský-719320500000
Tabuľka
{{ visibleName }}
Expresne
  • 23.10.2015
    Termíny dohrávok 3. ligy Východ sú známe
    Súboj o prvé miesto 3. ligy Východ medzi Krásnou a Lipanmi sa odohrá 4. novembra o 13.30. Duel sa mal odohrať v nedeľu 18. októbra, ale bol odložený kvôli nespôsobilému terénu. Poznáme už aj termín zostávajúcich dvoch odložených duelov: Vyšné Opátske - Pušovce 28. okóbra o 14.00 a Snina - Sabinov 15. novembra o 13.30.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//