Tottenham Hotspur

Liga: Premier League

Forma:
Ďalší zápas
Champions League
Posledný zápas
Premier League, 16.02.2020 15:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaPaulo GazzanigaArgentína28B252245240100010
FotkaHugo LlorisFrancúzsko33B635573631000001
FotkaMichel VormHolandsko36B537140100010
FotkaToby Alderweireld-O7969077841302100
FotkaSerge AurierPobrežie Slonoviny27O433637418220180
FotkaBen Davies-O5034863831200040
FotkaEric DierAnglicko26O483238371111300110
FotkaJuan Foyth-O221342152710041
FotkaDanny Rose-O533751421311000140
FotkaDávinson Sánchez-O625272593310070
FotkaRyan Sessegnon-O844651310000
FotkaJaphet Tanganga-O327030000010
FotkaKieran Trippier-O383175365220130
FotkaJan VertonghenBelgicko32O5849215781300110
FotkaKyle Walker-Peters-O1279092300020
FotkaDele AlliAnglicko23S62488958314150070
FotkaLuke Amos-S1400100000
FotkaMousa Dembélé-S181009126600040
FotkaChristian EriksenDánsko28S785710591019150080
FotkaGedson Fernandes-S2-58-10300000
FotkaAnthony Georgiou-S1800100000
FotkaHarry KaneAnglicko26S69602068121468090
FotkaÉrik Lamela-S48236023172580060
FotkaGiovani Lo Celso-S19810741210030
Fotka Lucas-S734524522921200050
FotkaGeorges-Kévin N'Koudou-S411210310000
FotkaTanguy Ndombele-S2111401410720030
FotkaMoussa SissokoFrancúzsko30S715507611510200100
FotkaOliver Skipp-S13268221100010
FotkaVictor Wanyama-S23842841510050
FotkaHarry Winks-S654358501915100120
FotkaSteven Bergwijn-Ú19011010000
FotkaVincent Janssen-Ú33500300000
FotkaFernando Llorente-Ú361157942750120
FotkaTroy Parrott-Ú1500100000
FotkaHeung-Min SonJužná Kórea27Ú775484633214340053
FotkaKazaiah Sterling-Ú1300100000
Brankár vek
FotkaPaulo GazzanigaArgentína28252245240100010
FotkaHugo LlorisFrancúzsko33635573631000001
FotkaMichel VormHolandsko36537140100010
Obranca vek
FotkaToby Alderweireld-7969077841302100
FotkaSerge AurierPobrežie Slonoviny27433637418220180
FotkaBen Davies-5034863831200040
FotkaEric DierAnglicko26483238371111300110
FotkaJuan Foyth-221342152710041
FotkaDanny Rose-533751421311000140
FotkaDávinson Sánchez-625272593310070
FotkaRyan Sessegnon-844651310000
FotkaJaphet Tanganga-327030000010
FotkaKieran Trippier-383175365220130
FotkaJan VertonghenBelgicko325849215781300110
FotkaKyle Walker-Peters-1279092300020
Stredopoliar vek
FotkaDele AlliAnglicko2362488958314150070
FotkaLuke Amos-1400100000
FotkaMousa Dembélé-181009126600040
FotkaChristian EriksenDánsko28785710591019150080
FotkaGedson Fernandes-2-58-10300000
FotkaAnthony Georgiou-1800100000
FotkaHarry KaneAnglicko2669602068121468090
FotkaÉrik Lamela-48236023172580060
FotkaGiovani Lo Celso-19810741210030
Fotka Lucas-734524522921200050
FotkaGeorges-Kévin N'Koudou-411210310000
FotkaTanguy Ndombele-2111401410720030
FotkaMoussa SissokoFrancúzsko30715507611510200100
FotkaOliver Skipp-13268221100010
FotkaVictor Wanyama-23842841510050
FotkaHarry Winks-654358501915100120
Útočník vek
FotkaSteven Bergwijn-19011010000
FotkaVincent Janssen-33500300000
FotkaFernando Llorente-361157942750120
FotkaTroy Parrott-1500100000
FotkaHeung-Min SonJužná Kórea27775484633214340053
FotkaKazaiah Sterling-1300100000
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 645581150: 37173
2.Manchester City 6348510160: 52149
3.Chelsea FC 63331416106: 73113
4.Tottenham Hotspur 6434921110: 73111
5.Arsenal FC 64282016109: 85104
6.Leicester City FC 64301222105: 74102
7.Manchester United 63281718101: 83101
8.Wolverhampton Wanderers 6424211982: 7893
9.Everton FC 6425152488: 8490
10.Crystal Palace FC 6421162774: 8579
11.West Ham United FC 6321132982: 9876
12.Newcastle United 6420162866: 8876
13.Watford FC 6419172876: 9974
14.Burnley FC 6421113275: 10774
15.AFC Bournemouth 6420113382: 11071
16.Southampton FC 6418163077: 11370
17.Brighton & Hove Albion 6415183166: 9863
18.Sheffield United 26109728: 2439
19.Cardiff City FC 381042434: 6934
20.Fulham FC 38752634: 8126
21.Aston Villa FC 26741534: 5025
22.Norwich City FC 26461624: 4818
23.Huddersfield Town 38372822: 7616
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 32302090: 1992
2.Manchester City 31262388: 2480
3.Arsenal FC 32198564: 3465
4.Tottenham Hotspur 32204859: 2864
5.Chelsea FC 31179555: 2460
6.Manchester United 321611557: 3759
7.Everton FC 32177848: 3558
8.Leicester City FC 321661050: 3454
9.Wolverhampton Wanderers 321410846: 3852
10.AFC Bournemouth 321291145: 4445
11.Newcastle United 321361336: 3745
12.West Ham United FC 321271352: 5243
13.Burnley FC 321331640: 5042
14.Watford FC 321181339: 4541
15.Brighton & Hove Albion 3210111136: 4241
16.Crystal Palace FC 32991429: 3636
17.Southampton FC 328101441: 6034
18.Fulham FC 19631022: 3621
19.Sheffield United 1362515: 1220
20.Cardiff City FC 19621121: 3820
21.Aston Villa FC 1352618: 2417
22.Norwich City FC 1333718: 2612
23.Huddersfield Town 19231410: 319
KlubZVRPSB
1.Liverpool FC 32256160: 1881
2.Manchester City 32223772: 2869
3.Chelsea FC 321651151: 4953
4.Leicester City FC 321461255: 4048
5.Tottenham Hotspur 321451351: 4547
6.Crystal Palace FC 321271345: 4943
7.Manchester United 311261344: 4642
8.Wolverhampton Wanderers 3210111136: 4041
9.Arsenal FC 329121145: 5139
10.Southampton FC 321061636: 5336
11.West Ham United FC 31961630: 4633
12.Watford FC 32891537: 5433
13.Everton FC 32881640: 4932
14.Burnley FC 32881635: 5732
15.Newcastle United 327101530: 5131
16.AFC Bournemouth 32822237: 6626
17.Brighton & Hove Albion 32572030: 5622
18.Sheffield United 1347213: 1219
19.Cardiff City FC 19421313: 3114
20.Aston Villa FC 1322916: 268
21.Huddersfield Town 19141412: 457
22.Norwich City FC 131396: 226
23.Fulham FC 19121612: 455
  • 14.05.2019
    LM: Finále povedie slovinský rozhodca Skomina
    Finále Ligy majstrov medzi FC Liverpool a Tottenham Hotspur povedie slovinský rozhodca Damir Skomina. "Arbiter sa zapísal do histórie tým, že v osemfinálovom zápase medzi Ajaxom a Realom Madrid zrušil po prvý raz v histórii Ligy majstrov na základe videosystému VAR pôvodne uznaný gól," informuje portál dailymail.co.uk.

    Štyridsaťdvaročnému Skominovi budú na čiarach asistovať krajania Jure Praprotnik a Robert Vukan, ako štvrtého rozhodcu určila Európska futbalová únia (UEFA) Španiela Antonia Mateu Lahoza. (TASR)
  • 05.02.2019
    Majstrovská vidina zväzujúca (nielen) nohy

    Anglická Premier League ponúka v tejto sezóne mimoriadne atraktívnu bitku o majstrovskú trofej. Každým kolom bližším ku koncu ročníka to však prestáva byť suverénna jazda favoritov a skôr sa zdá, že je to o sile vôle pretlačiť do siete aspoň o ten jeden rozhodujúci gól viac ako súper. Viac >>>

  • 02.02.2019
    Higuaín si dvomi gólmi otvoril strelecký účet v Chelsea
    Tottenham Hotspur zvíťazil v sobotňajšom domácom stretnutí 25. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže nad Newcastlom United. Argentínsky futbalista Gonzalo Higuaín si dvomi gólmi v zápase svojej Chelsea proti Huddersfieldu otvoril strelecký účet v najvyššej anglickej súťaži. Viac >>>
  • 04.01.2019
    FA Cup: Tottenham nedal šancu Tranmere Rovers
    Úvodný zápas 3. kola najstaršej pohárovej súťaže sveta FA Cupu priniesol kanonádu kohútov z Londýna na trávniku Tranmere Rovers. Viac >>>
  • 03.01.2019
    Eriksen sa zdráha podpísať novú zmluvu, Pochettino by ho chcel udržať
    Tréner futbalistov Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino by rád udržal v klube Christiana Eriksena. Zároveň však uznáva hráčovo právo nepredĺžiť zmluvu a odísť inde. (TASR) Viac >>>
  • 02.01.2019
    Tottenham príde na určitý čas Son Heung-mina
    Kórejskému futbalistovi Son Heung-minovi je "smutno a ľúto", že Tottenham Hotspur bude musieť na určitý čas oželieť jeho služby. (TASR)
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//