Toulouse FC

Liga: Ligue 1

Forma:
Posledný zápas
Ligue 1, 07.03.2020 20:00
  • posty
  • Štatistiky
vek post
FotkaMauro GoicoecheaUruguaj32B980380100000
FotkaAlban Lafont-B383420380000040
FotkaBaptiste Reynet-B544739530110111
FotkaBafodé Diakite-O252001232230031
FotkaIssa Diop-O343060340030080
FotkaSteven Fortès-O528920300010
FotkaRuben Gabrielsen-O211620000001
FotkaMathieu Goncalves-O431231110110
FotkaNicolas Isimat-Mirin-O141260140010040
FotkaChristopher Jullien-O6355326330200150
FotkaClément Michelin-O836652300020
FotkaSteven Moreira-O272251262100052
FotkaFrançois Moubandje-O4336384142000100
FotkaAgustín Rogel-O978280100000
FotkaGen Shoji-O181577181000020
FotkaIssiaga Sylla-O7660236749401120
FotkaSteeve Yago-O211574161510170
FotkaAmine Adli-S3-49-10400010
FotkaKelvin Adou-S8775738314100121
FotkaAlexis Blin-S261888204610050
FotkaYann Bodiger-S823921600000
FotkaQuentin Boisgard-S26131614121210020
FotkaYannick Cahuzac-S42286232910100131
FotkaMathieu Dossevi-S60413949311150000
FotkaJimmy Durmaz-S552864322723750100
FotkaMax Gradel-S8572028112422100161
FotkaGiannelli Imbula-S2822652814010040
FotkaKouadio Kone-S141009122200050
FotkaZinédine Machach-S419222210020
FotkaJean-Victor Makengo-S19996127720010
FotkaStéphane Mbia-S653961000010
FotkaNathan N'Goumou-S1-1201100000
FotkaIbrahim Sangaré-S7261416953200210
Fotka Somália-S2720162312410020
FotkaWilliam Vainqueur-S211714219000080
FotkaAndy Delort-Ú322338259751050
FotkaHakim El Mokeddem-Ú22700200000
FotkaManual Garcia-Ú30175020141000030
FotkaCorentin Jean-Ú53231124172910040
FotkaDriss Khalid-Ú12900100000
FotkaEfthimis Koulouris-Ú241543179740010
FotkaAaron Leya Iseka-Ú4921202092961041
FotkaFirmin Mubele-Ú25729771820000
FotkaWesley Saïd-Ú2311611410920020
FotkaYaya Sanogo-Ú6336573919241220100
FotkaAdil Taoui-Ú22400200000
FotkaOla Toivonen-Ú23789881500020
FotkaJohn Bostock--1589293600010
FotkaMoussa Diarra--19010000000
FotkaKalidou Sidibe--2312891712610080
FotkaJean-Clair Todibo--10900101010040
Brankár vek
FotkaMauro GoicoecheaUruguaj32980380100000
FotkaAlban Lafont-383420380000040
FotkaBaptiste Reynet-544739530110111
Obranca vek
FotkaBafodé Diakite-252001232230031
FotkaIssa Diop-343060340030080
FotkaSteven Fortès-528920300010
FotkaRuben Gabrielsen-211620000001
FotkaMathieu Goncalves-431231110110
FotkaNicolas Isimat-Mirin-141260140010040
FotkaChristopher Jullien-6355326330200150
FotkaClément Michelin-836652300020
FotkaSteven Moreira-272251262100052
FotkaFrançois Moubandje-4336384142000100
FotkaAgustín Rogel-978280100000
FotkaGen Shoji-181577181000020
FotkaIssiaga Sylla-7660236749401120
FotkaSteeve Yago-211574161510170
Stredopoliar vek
FotkaAmine Adli-3-49-10400010
FotkaKelvin Adou-8775738314100121
FotkaAlexis Blin-261888204610050
FotkaYann Bodiger-823921600000
FotkaQuentin Boisgard-26131614121210020
FotkaYannick Cahuzac-42286232910100131
FotkaMathieu Dossevi-60413949311150000
FotkaJimmy Durmaz-552864322723750100
FotkaMax Gradel-8572028112422100161
FotkaGiannelli Imbula-2822652814010040
FotkaKouadio Kone-141009122200050
FotkaZinédine Machach-419222210020
FotkaJean-Victor Makengo-19996127720010
FotkaStéphane Mbia-653961000010
FotkaNathan N'Goumou-1-1201100000
FotkaIbrahim Sangaré-7261416953200210
Fotka Somália-2720162312410020
FotkaWilliam Vainqueur-211714219000080
Útočník vek
FotkaAndy Delort-322338259751050
FotkaHakim El Mokeddem-22700200000
FotkaManual Garcia-30175020141000030
FotkaCorentin Jean-53231124172910040
FotkaDriss Khalid-12900100000
FotkaEfthimis Koulouris-241543179740010
FotkaAaron Leya Iseka-4921202092961041
FotkaFirmin Mubele-25729771820000
FotkaWesley Saïd-2311611410920020
FotkaYaya Sanogo-6336573919241220100
FotkaAdil Taoui-22400200000
FotkaOla Toivonen-23789881500020
vek
FotkaJohn Bostock-1589293600010
FotkaMoussa Diarra-19010000000
FotkaKalidou Sidibe-2312891712610080
FotkaJean-Clair Todibo-10900101010040
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 655168180: 59159
2.LOSC Lille Métropole 66371316103: 60124
3.Olympique Marseille 66341517101: 81117
4.Olympique Lyon 66321618112: 74112
5.Stade Rennes FC 6628182093: 76102
6.Montpellier Hérault SC 6626211988: 7699
7.OGC Nice Côte d\'Azur 6626192171: 7397
8.AS Saint-Étienne 6627152488: 8696
9.Stade de Reims 6623271665: 6396
10.RC Štrasburg Alsace 6522212290: 8087
11.FC Nantes 6624132976: 7985
12.Angers SCO 6621222372: 8285
13.Nîmes 6622143086: 10280
14.FC Girondins de Bordeaux 6619212674: 7678
15.AS Monaco FC 6619192882: 10176
16.Dijon FCO 6616163458: 9764
17.Amiens 6613223162: 10261
18.Toulouse FC 6611183757: 11551
19.Stade Brestois 29 288101034: 3734
20.FC Metz 288101027: 3534
21.S. M. Caen 387121929: 5433
22.EA Guingamp 385122128: 6827
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 332931107: 2190
2.LOSC Lille Métropole 34246466: 2078
3.Olympique Marseille 33198652: 3165
4.Montpellier Hérault SC 331810557: 3064
5.OGC Nice Côte d\'Azur 34188847: 3462
6.Stade Rennes FC 33179752: 3260
7.Olympique Lyon 32178755: 2659
8.AS Saint-Étienne 33178849: 3259
9.Stade de Reims 331314633: 2553
10.Nîmes 331571147: 3552
11.FC Nantes 331561246: 3551
12.Angers SCO 341312944: 3551
13.RC Štrasburg Alsace 321311853: 3950
14.Dijon FCO 3312101138: 4446
15.FC Girondins de Bordeaux 3211111043: 3344
16.AS Monaco FC 331281348: 5144
17.Amiens 3310101337: 4540
18.Toulouse FC 32791631: 5030
19.Stade Brestois 29 1466221: 1124
20.FC Metz 1454518: 1719
21.S. M. Caen 19451016: 2717
22.EA Guingamp 1937916: 2716
KlubZVRPSB
1.Paríž Saint-Germain 32223773: 3869
2.Olympique Lyon 341581157: 4853
3.Olympique Marseille 331571149: 5052
4.LOSC Lille Métropole 321371237: 4046
5.Stade de Reims 3310131032: 3843
6.Stade Rennes FC 331191341: 4442
7.RC Štrasburg Alsace 339101437: 4137
8.AS Saint-Étienne 331071639: 5437
9.Montpellier Hérault SC 338111431: 4635
10.OGC Nice Côte d\'Azur 328111324: 3935
11.FC Girondins de Bordeaux 348101631: 4334
12.FC Nantes 33971730: 4434
13.Angers SCO 328101428: 4734
14.AS Monaco FC 337111534: 5032
15.Nîmes 33771939: 6728
16.Amiens 333121825: 5721
17.Toulouse FC 34492126: 6521
18.Dijon FCO 33462320: 5318
19.S. M. Caen 1937913: 2716
20.FC Metz 143659: 1815
21.EA Guingamp 19251212: 4111
22.Stade Brestois 29 1424813: 2610
  • 02.01.2019
    Francúzsky pohár: Duel Toulouse - Nice posunuli o 24 hodín
    Zápas osemfinále Francúzskeho pohára medzi domácim Toulouse a Nice preložili o 24 hodín na žiadosť miestnej samosprávy. Tá sa obáva, že duel, ktorý sa mal pôvodne hrať v sobotu, by mohli narušiť bezpečnostné problémy spojené s protestmi tzv. žltých viest. Kvôli demonštráciám už presunulo vedenie Ligue 1 niekoľko decembrových zápasov na január a február.

    Na poslednom proteste v Toulouse uplynulú sobotu sa zúčastnilo približne 1350 ľudí a polícia 21 z nich zatkla. Informovala agentúra AFP. (TASR)
  • 25.06.2018
    Toulouse povedie Casanova
    Tréner Alain Casanova sa vracia do francúzskeho futbalového klubu FC Toulouse, ktorý viedol už v rokoch 2008 až 2015.

    Päťdesiatšesťročný bývalý brankár naposledy pôsobil v RC Lens, kde sa rozlúčil minulý rok v lete. Toulouse skončil v minulom ročníku najvyššej súťaže na 18. mieste, v baráži však uspel proti Ajacciu a udržal sa tak v Ligue 1. Tím z juhu Francúzska trénoval od januára Michaël Debéve. Informáciu priniesla agentúra DPA. (TASR)
  • 31.08.2017
    Imbula odchádza zo Stoke na hosťovanie do Toulouse
    Francúzsky stredopoliar Giannelli Imbula bude v prebiehajúcej sezóne na hosťovaní v Toulouse, kam prišiel zo Stoke City.

    Dvadsaťštyriročný Imbula prišiel do anglického tímu vo februári 2016 z Porta za klubový rekord 24,25 miliónov eur, no v Premier League sa príliš nepresadil. (TASR)
  • 28.01.2017
    Delort sa vracia do Ligue 1, posilnil Toulouse
    Francúzsky futbalový klub Toulouse v sobotu vystužil svoju ofenzívu, keď do svojich služieb získal útočníka Andyho Delorta z mexického klubu Tigres. Francúzsky futbalista podpísal s klubom štvorročný kontrakt. Delort strelil v uplynulej sezóne za Caen 12 gólov, v prebiehajúcej v drese Tigres dal iba dva v jedenástich stretnutiach.

    Toulouse prehralo posledné štyri zápasy a strelilo iba jeden gól. Informovala agentúra AP. (TASR)
  • 28.02.2016
    Tréner Toulouse Arribage rezignoval
    FC Toulouse je bez trénera, v sobotu po domácej ligovej prehre 1:2 s Rennes rezignoval hlavný lodivod Dominique Arribage. Informovala agentúra AP.
     
    Prezident Toulouse Olivier Sadran uviedol, že akceptoval koučovu rezignáciu a meno nástupcu bude známe neskôr. Toulouse je v tabuľke Ligue 1 na 19. mieste a na záchranu stráca 10 bodov, do konca zostáva už len desať kôl. (TASR)
  • 12.01.2016
    Constant sa možno z Turecka vráti do Toulouse
    Kévin Constant (28) sa stal po odchode z Trabzonsporu Toulouse voľným hráčom a podľa lequipe.fr teraz zvažuje, že sa vráti do Toulouse, v ktorom futbalovo vyrastal.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//