WBA pripravuje zaujímavú ponuku pre Deeneyho
    Troy Deeney by mohol po siedmich rokoch opustiť Watford. Záujem o anglického útočníka má West Bromwich Albion, ktorý má údajne pripravenú ponuku s týždenným platom 100 tisíc libier. (Transfermarketweb.com)
  • 15.12.2016
    Pokuty za potýčku aj Watford a West Bromwich
    Anglická futbalová asociácia (FA) potrestala kluby West Bromwich Albion a FC Watford zhodne finančnou pokutou vo výške 53 800 eur. Oba tímy pykajú za správanie svojich hráčov a členov realizačného tímu v decembrovom vzájomnom stretnutí v Premier League. V 84. minúte sa strhla na ihrisku potýčka, ktorú odštartovala konfrontácia ofenzívneho stredopoliara Watfordu Roberta Pereyru s krídelníkom WBA Jamesom McCleanom. Informáciu priniesla agentúra DPA. (TASR)
    Pozrite aj: Šarvátka hráčov vyšla Chelsea a ManCity draho
  • 11.09.2016
    Caceres by mohol posilniť West Bromwich Albion
    V hľadáčiku West Bromwichu Albion sa ocitol uruguajský futbalový reprezentant Martin Caceres. O 29-ročného obrancu sa zaujímajú aj ďalšie kluby anglickej Premier League Southampton, Sunderland a Swansea. Informovali o tom viaceré britské médiá.
    Caceres je momentálne voľným hráčom, v minulosti hral za Juventus Turín, Barcelonu či Sevillu. West Bromwich Albion sa obrátil na agentov po uzavretí prestupového obdobia. V uplynulom zápase Priemer League prehral WBA s Bournemouthom a na trénera Tonyho Pulisa sa zniesla od fanúšikov vlna kritiky. (TASR)
  • 09.12.2015
    West Brom i Spurs hrozí pokuta od FA
    Anglická futbalová asociácia (FA) oznámila, že potrestá West Bromwich Albion a Tottenham Hotspur za vzájomný konflikt ich hráčov v sobotňajšom zápase 15. kola Premier League (1:1). Ten vypukol po tom, ako domáci James McClean tvrdo atakoval Mousu Dembeleho.

Za faul oboma nohami dostal McClean v 84. minúte žltú kartu, hostia sa dožadovali vylúčenia. Slovná výmena názorov následne prepukla v hromadnú strkanicu. Oba kluby sa proti obvineniu voči porušeniu pravidiel FA môžu odvolať do piatku. Informovala agentúra Reuters.
  • 25.08.2015
    WBA zamietol Berahinovu žiadosť o prestup
    Vedenie West Bromwichu Albion zamietlo žiadosť Saida Berahina (22) o prestup. O mladého útočníka sa intenzívne zaujíma Tottenham Hotspur, birminghamský klub však minulý týždeň odmietol ponuku "kohútov". Informovala o tom agentúra Reuters. Tréner WBA Tony Pulls vynechal Berahina z nominácie na víkendový zápas proti londýnskej Chelsea. (TASR)
  • 18.08.2015
    WBA Berahina do Tottenhamu nepustí
    West Bromwich Albion odmietol ponuku Tottenhamu Hotspur za Saida Berahina (22). Podľa medializovaných informácií núkali "Spurs" za útočníka reprezentácie do 21 rokov 15 miliónov libier.

"Nemáme o jeho predaj záujem. Napredujeme a Saido figuruje v našich plánoch," citovala agentúra Reuters slová šéfa West Bromwichu Jeremyho Peacea. Berahino zaznamenal v minulej sezóne Premier League 38 štartov a strelil 14 gólov. (TASR)