11.MŠK Žilina 10010: 10
12.ŽP Šport Podbrezová 10010: 10
  • 10.07.2017
    Brankár Milošovič novou posilou Senice
    Novou posilou fortunaligového futbalového klubu FK Senica sa stal brankár Vojtech Milošovič. Rodák z Trnavy strávil uplynulé dve sezóny na juhu Slovenska, keď obliekal dres FK DAC 1904 Dunajská Streda. Dvadsaťštyriročný brankár ešte predtým chytal v druholigovom Senci. Informovala o tom oficiálna webstránka senického klubu
  • 09.07.2017
    ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 v nedeľnej príprave
    Futbalisti fortunaligového ŠK Slovan Bratislava prehrali v nedeľnom prípravnom stretnutí s rivalom Inter Bratislava 0:1. Jediný gól dal na Pasienkoch Elvis Osmani v závere prvého polčasu.

ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 (0:1)
    Gól: 42. Osmani
  • 08.07.2017
    Senica remizovala v prípravnom stretnutí s MTK Budapešť
    MTK Budapešť - FK Senica 1:1 (0:0
    Góly: 89. Lencse (z 11 m) - 80. Kováč (z 11 m)
    Trnava prehrala v prípravnom stretnutí s Baníkom Ostrava
    Futbalisti FC Spartak Trnava prehrali v sobotnom prípravnom stretnutí s Baníkom Ostrava 1:2. Fortunaligista viedol po prvom polčase gólom Vachtanga Čanturišviliho, nováčik najvyššej českej súťaže však otočil stav v záverečnej desaťminútovke riadneho hracieho času.
  • 19.05.2017
    Kapitán MŠK Škvarka prevezme kľúče od mesta Žilina
    Kľúče od mesta prevezme vo štvrtok 25. mája na otvorení XXIII. ročníka Staromestských slávností v Žiline Michal Škvarka, kapitán futbalového tímu MŠK Žilina, ktorý sa stal majstrom Slovenska. Na tlačovej konferencii o tom informovala vedúca odboru kultúry, športu, cestovného ruchu a miestneho rozvoja Mestského úradu (MsZ) v Žiline Ingrid Dolníková.

"Po otvorení Staromestských slávností bude autogramiáda s majstrovským tímom MŠK Žilina. Zároveň ho privítame v sobotu (27. 5.) po poslednom zápase na Mariánskom námestí o 21.30 h, kde mu môžu prísť fanúšikovia zagratulovať a môžu sa s nimi stretnúť," povedala Dolníková. (TASR)
  • 18.05.2017
    Vo veku 63 rokov zomrel spolumajiteľ Trnavy Miroslav Náhlik
    Vo veku 63 rokov zomrel spolumajiteľ slovenského futbalového klubu FC Spartak Trnava Miroslav Náhlik. Ako informoval portál trnavskyhlas.sk k smutnej udalosti prišlo v jeho dome v rodných Šúrovciach. Úmrtie Náhlika potvrdilo na svojej oficiálnej stránke aj vedenie trnavského klubu.

Posledná rozlúčka s futbalovým funkcionárom bude v sobotu 20. mája o 15.00 h na Cintoríne v Šúrovciach. (TASR)