Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Petržalka akadémia 1293040: 630
2.FC Rohožník 1291245: 828
3.ŠK Slovan Bratislava B 1282259: 1526
4.OFK Dunajská Lužná 1281335: 1325
5.FK Slovan Most pri Bratislave 1281328: 1025
6.FK Rača Bratislava 1273227: 824
7.ŠK Tomášov 1261523: 2719
8.TJ Rovinka 1253419: 1818
9.Lokomotíva Devínska Nová Ves 1251623: 1516
10.ŠK Báhoň 1241712: 2613
11.FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1240819: 3012
12.ŠK Lozorno 1232713: 2911
13.ŠK Bernolákovo 1230916: 449
14.FK Vajnory 1223715: 569
15.PŠC Pezinok 122286: 248
16.ŠK Svätý Jur 12101114: 653
KlubZVRPSB
1.ŠK Slovan Bratislava B 760149: 518
2.ŠK Tomášov 751118: 716
3.FK Slovan Most pri Bratislave 650119: 515
4.FC Petržalka akadémia 642025: 514
5.FC Rohožník 541016: 213
6.TJ Rovinka 741214: 1013
7.Lokomotíva Devínska Nová Ves 530211: 69
8.FK Rača Bratislava 623110: 69
9.OFK Dunajská Lužná 53026: 69
10.FK Slovan Ivanka pri Dunaji 730411: 189
11.ŠK Báhoň 52127: 77
12.ŠK Lozorno 52129: 107
13.FK Vajnory 721412: 297
14.ŠK Bernolákovo 51044: 193
15.PŠC Pezinok 60150: 131
16.ŠK Svätý Jur 70074: 310
KlubZVRPSB
1.OFK Dunajská Lužná 751129: 716
2.FC Petržalka akadémia 651015: 116
3.FC Rohožník 750229: 615
4.FK Rača Bratislava 650117: 215
5.FK Slovan Most pri Bratislave 63129: 510
6.ŠK Slovan Bratislava B 522110: 108
7.Lokomotíva Devínska Nová Ves 721412: 97
8.PŠC Pezinok 62136: 117
9.ŠK Bernolákovo 720512: 256
10.ŠK Báhoň 72055: 196
11.TJ Rovinka 51225: 85
12.ŠK Lozorno 71154: 194
13.FK Slovan Ivanka pri Dunaji 51048: 123
14.ŠK Tomášov 51045: 203
15.ŠK Svätý Jur 510410: 343
16.FK Vajnory 50233: 272
Expresne
  • 09.07.2017
    ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 v nedeľnej príprave
    Futbalisti fortunaligového ŠK Slovan Bratislava prehrali v nedeľnom prípravnom stretnutí s rivalom Inter Bratislava 0:1. Jediný gól dal na Pasienkoch Elvis Osmani v závere prvého polčasu.

    ŠK Slovan Bratislava - Inter Bratislava 0:1 (0:1)
    Gól: 42. Osmani
  • 18.01.2017
    Program prípravných zápasov ŠK Závod
    21.01. 14:00 PŠC Pezinok (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    28.01. 12:00 ŠK Gajary (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    05.02. 14:00 FC Malacky (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    11.02. 14:00 ŠK Plavecký Štvrtok (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    18.02. 12:00 ŠK Lozorno FO (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    25.02. 14:00 FK Malé Leváre (6. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    04.03. 14:00 ŠK Závod - TJ Družstevník Radimov (6. liga) (V prípade nepriaznivého počasia o 12:00 UT Plavecký Štvrtok)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//