Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.FC Malacky 302730105: 2184
2.MFK Rusovce 30193879: 4060
3.SDM Domino Bratislava 30166860: 3754
4.OŠK Slovenský Grob 301631160: 5651
5.CFK Pezinok - Cajla 301551067: 4550
6.FK Lamač Bratislava 301531279: 5548
7.ŠK Vrakuňa Bratislava 301351258: 6044
8.SFC Kalinkovo 301231571: 6239
9.TJ Slovan Viničné 301221654: 8038
10.FK Karpaty Limbach 301071346: 5137
11.TJ Čunovo 30961542: 4833
12.TJ Záhoran Jakubov 30961538: 5833
13.FKM Karlova Ves Bratislava 30951643: 6732
14.ŠK Závod 30781542: 7329
15.TJ Veľké Leváre 30751834: 7026
16.MŠK Kráľová pri Senci 30822034: 8926
KlubZVRPSB
1.FC Malacky 15141059: 1443
2.SDM Domino Bratislava 15104138: 1034
3.CFK Pezinok - Cajla 15103242: 1733
4.MFK Rusovce 15102340: 1832
5.TJ Slovan Viničné 1591532: 3128
6.SFC Kalinkovo 1582547: 3026
7.FK Karpaty Limbach 1575331: 2226
8.FK Lamač Bratislava 1580734: 2424
9.ŠK Vrakuňa Bratislava 1573529: 3024
10.TJ Záhoran Jakubov 1564520: 2522
11.OŠK Slovenský Grob 1571731: 3722
12.TJ Čunovo 1563625: 2121
13.ŠK Závod 1563625: 3721
14.TJ Veľké Leváre 1552819: 2717
15.MŠK Kráľová pri Senci 15501017: 3815
16.FKM Karlova Ves Bratislava 1542912: 3014
KlubZVRPSB
1.FC Malacky 15132046: 741
2.OŠK Slovenský Grob 1592429: 1929
3.MFK Rusovce 1591539: 2228
4.FK Lamač Bratislava 1573545: 3124
5.ŠK Vrakuňa Bratislava 1562729: 3020
6.SDM Domino Bratislava 1562722: 2720
7.FKM Karlova Ves Bratislava 1553731: 3718
8.CFK Pezinok - Cajla 1552825: 2817
9.SFC Kalinkovo 15411024: 3213
10.TJ Čunovo 1533917: 2712
11.FK Karpaty Limbach 15321015: 2911
12.TJ Záhoran Jakubov 15321018: 3311
13.MŠK Kráľová pri Senci 15321017: 5111
14.TJ Slovan Viničné 15311122: 4910
15.TJ Veľké Leváre 15231015: 439
16.ŠK Závod 1515917: 368
Expresne
  • 15.02.2018
    Pezinské derby zrušené
    Prípravný zápas, v ktorom sa mali vo štvrtok stretnúť PŠC Pezinok a CFK Pezinok Cajla sa nakoniec neuskutoční. Dôvodom je maródka v tíme CFK. (FB PŠC Pezinok)
  • 12.11.2017
    Príprava: Rohožník rozstrieľal Jakubov
    FC Rohožník - TJ Jakubov 10:1
    Góly Rohožník: M. Lorinczi 3, D. Sivák 3, J. Karšay 2, M. Tóth, S. Benca

    FC Rohožník: Filip Stanislav, Jakub Černý, Stanislav Škuta, Matej Kovár, Róbert Mikulecký, Daniel Sivák, Martin Privrel, Zdenko Filípek, Samuel Benca, Marko Lorinczi, Marian Tóth, Jozef Karšay (fcrohoznik.sk)
  • 18.01.2017
    Program prípravných zápasov ŠK Závod
    21.01. 14:00 PŠC Pezinok (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    28.01. 12:00 ŠK Gajary (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    05.02. 14:00 FC Malacky (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    11.02. 14:00 ŠK Plavecký Štvrtok (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    18.02. 12:00 ŠK Lozorno FO (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    25.02. 14:00 FK Malé Leváre (6. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    04.03. 14:00 ŠK Závod - TJ Družstevník Radimov (6. liga) (V prípade nepriaznivého počasia o 12:00 UT Plavecký Štvrtok)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//