Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.SFC Kalinkovo 15130242: 1239
2.ŠK Závod 1594246: 2031
3.SDM Domino Bratislava 15100536: 2530
4.CFK Pezinok - Cajla 1591530: 2228
5.OŠK Slovenský Grob 1574442: 3325
6.FK Karpaty Limbach 1581637: 3625
7.MŠK Senec 1573536: 2424
8.TJ Záhoran Jakubov 1573526: 3024
9.FK Lamač Bratislava 1572633: 2423
10.TJ Veľké Leváre 1562731: 2420
11.TJ Záhoran Kostolište 1560927: 3018
12.TJ Čunovo 1543822: 3915
13.FKM Karlova Ves Bratislava 1533924: 3812
14.ŠK Svätý Jur 1533930: 5312
15.ŠK Vrakuňa Bratislava 15321024: 3911
16.TJ Slovan Viničné 15211221: 587
KlubZVRPSB
1.ŠK Závod 971130: 622
2.FK Karpaty Limbach 861127: 1719
3.CFK Pezinok - Cajla 861116: 819
4.SFC Kalinkovo 860222: 1118
5.OŠK Slovenský Grob 851230: 1816
6.TJ Veľké Leváre 842221: 1014
7.TJ Záhoran Jakubov 742112: 1114
8.MŠK Senec 741216: 913
9.FK Lamač Bratislava 841317: 1313
10.TJ Záhoran Kostolište 640218: 1112
11.SDM Domino Bratislava 740319: 1512
12.ŠK Svätý Jur 831418: 2410
13.ŠK Vrakuňa Bratislava 630316: 129
14.TJ Čunovo 72239: 108
15.TJ Slovan Viničné 921615: 287
16.FKM Karlova Ves Bratislava 61237: 115
KlubZVRPSB
1.SFC Kalinkovo 770020: 121
2.SDM Domino Bratislava 860217: 1018
3.MŠK Senec 832320: 1511
4.FK Lamač Bratislava 731316: 1110
5.TJ Záhoran Jakubov 831414: 1910
6.ŠK Závod 623116: 149
7.CFK Pezinok - Cajla 730414: 149
8.OŠK Slovenský Grob 723212: 159
9.FKM Karlova Ves Bratislava 921617: 277
10.TJ Čunovo 821513: 297
11.TJ Veľké Leváre 720510: 146
12.FK Karpaty Limbach 720510: 196
13.TJ Záhoran Kostolište 92079: 196
14.ŠK Svätý Jur 702512: 292
15.ŠK Vrakuňa Bratislava 90278: 272
16.TJ Slovan Viničné 60066: 300
Expresne
  • 15.02.2018
    Pezinské derby zrušené
    Prípravný zápas, v ktorom sa mali vo štvrtok stretnúť PŠC Pezinok a CFK Pezinok Cajla sa nakoniec neuskutoční. Dôvodom je maródka v tíme CFK. (FB PŠC Pezinok)
  • 12.11.2017
    Príprava: Rohožník rozstrieľal Jakubov
    FC Rohožník - TJ Jakubov 10:1
    Góly Rohožník: M. Lorinczi 3, D. Sivák 3, J. Karšay 2, M. Tóth, S. Benca

    FC Rohožník: Filip Stanislav, Jakub Černý, Stanislav Škuta, Matej Kovár, Róbert Mikulecký, Daniel Sivák, Martin Privrel, Zdenko Filípek, Samuel Benca, Marko Lorinczi, Marian Tóth, Jozef Karšay (fcrohoznik.sk)
  • 18.01.2017
    Program prípravných zápasov ŠK Závod
    21.01. 14:00 PŠC Pezinok (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    28.01. 12:00 ŠK Gajary (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    05.02. 14:00 FC Malacky (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    11.02. 14:00 ŠK Plavecký Štvrtok (5. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    18.02. 12:00 ŠK Lozorno FO (3. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    25.02. 14:00 FK Malé Leváre (6. liga) - ŠK Závod (UT Plavecký Štvrtok)

    04.03. 14:00 ŠK Závod - TJ Družstevník Radimov (6. liga) (V prípade nepriaznivého počasia o 12:00 UT Plavecký Štvrtok)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.
//