Vlajka

Slovensko

• 07.11.2018
    Haraslín pomohol gólom k postupu Lechie Gdansk v Poľskom pohári
    Slovenský futbalový útočník Lukáš Haraslín prispel v stredu jedným gólom k postupu Lechie Gdansk v Poľskom pohári. Lechia vyhrala 3:1 na pôde CWKS Rezovia Rzeszów v šestnásťfinále pohára a postúpila medzi elitnú šestnástku súťaže.

Slovenský reprezentant do 21 rokov, ktorého nový tréner A-tímu SR Pavel Hapal zaradil medzi náhradníkov na duely Ligy národov proti Ukrajine a ČR, prišiel na ihrisko v druhom polčase za stavu 1:0 pre domácich. Hostia následne strelili 3 góly, ten posledný v 70. minúte práve Haraslín. (TASR)
  • 19.10.2018
    Striedajúci Haraslín zachránil gólom v závere Gdansku bod
    V šlágri 12. kola najvyššej poľskej futbalovej súťaže remizoval dovtedajší líder tabuľky Lechia Gdansk na ihrisku Piast Gliwice 1:1. O deľbe bodov rozhodol v 86. minúte striedajúci Slovák Lukáš Haraslín, ktorý hral od 70. minút. V druhom zápase Bialystok so slovenským brankárom Mariánom Kelemenom zdolal doma Štetín 2:1 a dostal sa na čelo tabuľky. (TASR)
  • 04.09.2018
    SP: Duel Rusoviec so Skalicou odložený kvôli počasiu

Plánovaný stredajší zápas 3. kola Slovnaft Cupu medzi Rusovcami a Skalicou sa v pôvodnom termíne pre silnú prietrž mračien neuskutoční. Stretnutie sa odohrá v náhradnom termíne 26. septembra o 15.30. (mfkskalica.sk)

• 08.07.2018
    Rusnákov gól pomohol k výhre Salt Lake nad Dallasom
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák sa v noci na nedeľu opäť strelecky presadil v americkej Major League Socccer. Jeho gól prispel k domácemu triumfu Realu Salt Lake na nad FC Dallas 2:0.

Rusnák v 11. minúte z penalty otvoril skóre, bol to pre neho už piaty gól v prebiehajúcom ročníku. Slovenský stredopoliar hral do 86. minúty. Zaujímavosťou je, že v predchádzajúcom súboji s Kansasom Rusnák pokutový kop nepremenil. Real je v tabuľke Západnej konferencie na 4. mieste. (TASR)
  • 01.07.2018
    Rusnákov gól prehre Salt Lake nezabránil
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák sa v noci na nedeľu strelecky presadil v americkej Major League Socccr. Jeho gól však nezabránil prehre Realu Salt Lake na pôde Columbusu Crew 1:2. Rusnák v 74. minúte skorigoval prehru tímu z Utahu. (TASR)
  • 01.05.2018
    SP: Rozhodca prerušil finále, fans Slovana s výzvou na odchod
    Hlavný rozhodca Patrik Hrčka prerušil v 72. minúte finálový zápas Slovnaft Cupu, v ktorom futbalisti Slovana Bratislava viedli nad MFK Ružomberok 3:1. Priaznivci "belasých" dostali od hlásateľa pokyn na opustenie sektora, keďže opakovane hádzali na trávnik delobuchy a ohrozovali bezpečnosť aktérov.

Mužstvá v 72. minúte odišli do šatní, ultras Slovana nepomohlo ani dohováranie od kapitána Borisa Sekuliča a viceprezidenta klubu Ivana Kmotríka mladšieho. (TASR)