• fotka
  • fotka
  • 24.09.2017
    Šafranko prispel gólom k víťazstvu Aalborgu
    Slovenský futbalista Pavol Šafranko strelil prvý gól nedeľného stretnutia 10. kola najvyššej dánskej súťaže, v ktorom jeho Aalborg zvíťazil doma nad Lyngby Kodaň 3:1. Presadil sa v 20. minúte, videl aj žltú kartu a na ihrisku pobudol do 83. minúty, keď ho vystriedal krajan Jakub Sylvestr. Ďalší Slovák Filip Lesniak odohral za Aalborg celý zápas. (TASR)
  • 11.09.2017
    Nemcova asistencia Dinamu Bukurešť na body nestačila
    Asistencia slovenského futbalového reprezentanta Adama Nemca nestačila Dinamu Bukurešť na body v domácom stretnutí 9. kola najvyššej rumunskej súťaže. Dinamo síce viedlo nad Poli Temešvár gólom Ionuta Costacheho od 30. minúty 1:0, ale v zostávajúcom priebehu dvakrát inkasovalo a podľahlo 1:2.

Bukurešť figuruje na siedmej priečke štrnásťčlennej ligovej tabuľky o jediný bod za jej pondelňajším súperom aj mužstvom Botosani. (TASR)
    Lesniak a Šafranko pri výhre Aalborgu, Sylvestr nehral
    Futbalisti Aalborgu zvíťazili v pondelňajšom domácom stretnutí 8. kola najvyššej dánskej súťaže nad Silkeborgom 2:1. V drese úspešného mužstva zasiahli do zápasu dvaja Slováci, Filip Lesniak odohral celý duel, Pavol Šafranko pobudol na trávniku do 80. minúty a asistoval pri prvom góle. Jakub Sylvestr sedel na lavičke náhradníkov domácich.

Aalborg je na desiatom mieste štrnásťčlennej ligovej tabuľky, keď nazbieral osem bodov. (TASR)
  • 29.08.2017
    MS2018: Zápas Anglicko - Slovensko povedú francúzski arbitri
    Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) oznámila mená rozhodcov na kvalifikačný zápas MS 2018 Anglicko - Slovensko 4. septembra s výkopom o 20.45 SELČ v londýnskom Wembley. Rozhodcovské kvarteto je z Francúzska, hlavným arbitrom bude Clément Turpin.

Na čiarach mu budú asistovať Nicolas Danos a Cyril Gringore, štvrtým rozhodcom je Ruddy Buquet. Informoval web UEFA. (TASR)
  • 22.08.2017
    LM ženy: Vysoká prehra futbalistiek Bardejova
    Futbalistky slovenského klubu Partizán Bardejov prehrali v prvom zápase 1. skupiny kvalifikácie Ligy majstrov s litovským Gintra-Universitetas Šiauliai vysoko 0:4. (TASR)

Gintra-Universitetas Šiauliai - Partizán Bardejov 4:0 (3:0)
    Konak Belediyesi - Martve Kutaisi 5:0 (3:0)
  • 19.08.2017
    Kiss si v Saudskej Arábii otvoril gólový účet
    Slovenský futbalista Filip Kiss si otvoril gólový účet v Saudskej Arábii. Člen širšieho reprezentačného kádra sa strelecky presadil v 65. minúte piatkového súboja 2. kola miestnej najvyššej súťaže proti Al-Nasr, jeho tím Al-Ettifaq napokon remizoval s hostiteľom 2:2.

Kiss zamieril do exotickej destinácie v lete z nórskeho FK Haugesund. Dvadsaťšesťročný stredopoliar počas svojej kariéry pôsobil v Interi Bratislava, Petržalke, Slovane, Cardiffe City a škótskom Ross County. (TASR)