• fotka
  • fotka
  • 26.11.2018
    Greguš rozhodol šláger dánskej ligy
    Súboj dvoch najlepších tímov medzi FC Kodaň a FC Midtjylland, po ktorom sa na post lídra dánskej súťaže posunul klub z hlavného mesta, rozhodol slovenský reprezentant Ján Greguš.
  • 22.11.2018
    DAC reaguje na vyjadrenia SFZ k kvôli akadémii
    " SFZ nám odobral 200 000 eur z dotácií, ktoré zvyšných 11 klubov systému Akadémií dostalo na výchovu mládeže. V skutočnosti teda SFZ na výstavbu MOL Football Academy neprispel sumou 500 000 eur, ale 300-tisíc eur," uvádza sa mimo iného v stanovisku DAC. Jeho celé znenie nájdete tu.
    Záujem o Škriniara prejavil ďalší veľkoklub
    Záujem o získanie Milana Škriniara neutícha. Najnovšie sa medzi kluby, ktoré by chceli slovenského obrancu získať do svijich radov, zaradila londýnska Chelsea.
  • 16.11.2018
    V Dunajskej Strede vyrástla mládežnícka akadémia
    Účastník najvyššej slovenskej futbalovej súťaže FC DAC 1904 Dunajská Streda v piatok slávnostne otvoril svoju mládežnícku akadémiu MOL Football Academy.
  • 08.11.2018
    Príprava: Slovenky remizovali v Grécku
    Slovenská futbalová reprezentácia žien remizovala v prvom z dvojice prípravných zápasov v Grécku s domácim tímom 1:1. Zverenky trénera Petra Kopúňa v meste Drama po prvom polčase prehrávali, v 60. minúte vyrovnala Mária Mikolajová. Odveta je na programe v nedeľu v Kavale. (TASR)

Grécko - Slovensko 1:1 (1:0)
    Góly:
    43. Moraitouová – 60. Mikolajová. Rozhodovala: Antoniouová (Gr.)
    SR: Korenčiová – A. Horváthová, Moťovská, Fischerová, Vojteková (72. Zdechovanová) – Mikolajová (82. Škorvánková), Bíróová, Hmírová (72. Kovaľová) – Fabová (65. Maslová), Sluková (65. Havranová), Šurnovská
  • 07.11.2018
    Haraslín pomohol gólom k postupu Lechie Gdansk v Poľskom pohári
    Slovenský futbalový útočník Lukáš Haraslín prispel v stredu jedným gólom k postupu Lechie Gdansk v Poľskom pohári. Lechia vyhrala 3:1 na pôde CWKS Rezovia Rzeszów v šestnásťfinále pohára a postúpila medzi elitnú šestnástku súťaže.

Slovenský reprezentant do 21 rokov, ktorého nový tréner A-tímu SR Pavel Hapal zaradil medzi náhradníkov na duely Ligy národov proti Ukrajine a ČR, prišiel na ihrisko v druhom polčase za stavu 1:0 pre domácich. Hostia následne strelili 3 góly, ten posledný v 70. minúte práve Haraslín. (TASR)