10.TJ Družstevník Kšinná 40228: 172
11.TJ Veľké Držkovce 50147: 181
  • 03.06.2015
    Chcete byť rozhodcom? Príďte do Topoľčian
    Komisia rozhodcov ObFZ Topoľčany oznamuje záujemcom o funkciu futbalového rozhodcu, že sa môžu 12. júna (piatok) o 18:00 zúčastniť fyzických previerok rozhodcov ObFZ na štadióne MFK Topvar Topoľčany. Záujemcovia si so sebou musia priniesť platnú lekársku prehliadku.
  • 01.05.2015
    Kontumácia zápasu Podlužany - Žitná-Radiša
    V stretnutí 13. kola II. triedy Bánovce nad Bebravou medzi Podlužanmi a Žitnou-Radišou, sa hralo len do zhruba 40. minúty, do ktorej domáci prekonali obranu hostí až šesťkrát. Hetrik zaznamenal Horník, po góle pridali Horváth, Klucha a Sluka.

Hostia nastúpili len s deviatimi hráčmi a keď v spomínanej 40. minúte klesol ich počet pod sedem, zápas bol predčasne ukončený. Športovo technická komisia OblFZ Prievidza preto zápas kontumuje v prospech domácich a pripisuje im tri body. Výsledok dosiahnutý na ihrisku zostáva v platnosti.
  • 05.04.2015
    Podlužany zdolali Prusy
    FK Prusy - FK 956 52 Podlužany 2:6 (0:3)
    Góly FK: Horník 2, Horváth 2, Rychtárech, Klucha

FK 956 52: P. Papulák, P. Bartoň, P. Fico, T. Michalička, M. Roth, L. Durina, M. Jamrich, F. Rychtárech, M. Klucha, M.Horník, J. Horváth, striedali: J. Sluka, M. Babkovič (Michal Roth)
  • 23.03.2015
    Poltucet Podlužian do siete Dežeríc
    FK 956 52 Podlužany - OFK Dežerice B 6:2 (1:0)
    Góly FK: J.Horvath 3, L. Ďurina 2 (1 z 11m), M. Horník

FK: P. Papulák - P. Barton, M. Roth, T. Michalička, M. Káčer, L. Ďurina, M. Klucha, F. Rychtárech, M. Jamrich, J.Horváth, M. Hornik; striedal J. Sluka (Michal Roth)
  • 21.08.2014
    Kontumácie proti Žitnej-Radiši a V. Čause
    Zápas 1. kola II. triedy Bánovce nad Bebravou medzi TJ Družstevník Žitná-Radiša a TJ Družstevník Ruskovce, ktorý skončil 4:1 pre domácich, bol z rozhodnutia Športovo-technickej komisie OblFZ Prievidza skontumovaný v prospech hostí s výsledkom 0:3. Dôvodom je neoprávnený štart hráča domácich.

Z rovnakého dôvodu bol skontumovaný aj zápas 1. kola II. triedy Prievidza medzi TJ Slovan Kostolná Ves a MTJ Veľkou Čausou (B-tímom Malej Čausy). Duel na ihrisku skončil výsledkom 0:0, po kontumácii vyhrali domáci v pomere 3:0. (oblfzprievidza.sk)
  • 10.04.2014
    Kontumácia duelu Žitná-Radiša - Dežerice `B`
    Na základe návrhu Disciplinárnej komisie OblFZ Prievidza bolo skontumované stretnutie 12. kola II. triedy Bánovce nad Bebravou medzi TJ Družstevník Žitná-Radiša a OFK Dežerice `B` (pôvodný výsledok 0:3). Tri body a víťazstvo 3:0 bolo pripísané domácim.

Dôvodom kontumácie je neoprávnený štart hráča hostí.