Najčítanejšie
Najnovšie
 • M. Kršteňany a Čavoj vylúčené zo súťaže, tresty pre Nedanovce aj L. Opatovce'
  M. Kršteňany a Čavoj vylúčené zo súťaže, tresty pre Nedanovce aj L. Opatovce
  Športovo-technická komisia ObFZ Prievidza po poslednom kole ročníka vylúčila a anulovala výsledky Malých Krštenian a Čavoja. Disciplinárka komisia zas rozdala tresty za zápas Nedanoviec s Livinskými Opatovcami.
 • Záver sezóny sa blíži, nepremeškajte posledné zápasy'
  Záver sezóny sa blíži, nepremeškajte posledné zápasy
  Letná prestávka je už pomaly za dverami a koniec súťažného ročníka sa nezadržateľne blíži. Fanúšikovia tak majú už len niekoľko posledných príležitostí vidieť svoj obľúbený tím v majstrovskom zápase na trávniku. Pozreli sme sa preto s trojicou hráčov a jedným bývalým funkcionárom, ako vidia víkendové stretnutia Majstrovstiev oblasti Prievidza, I. a II. triedy Prievidza a II. triedy Partizánske.
 • Tí, ktorí zrušili hosťovania amatérov, nezažili futbal v nižších súťažiach'
  Tí, ktorí zrušili hosťovania amatérov, nezažili futbal v nižších súťažiach
  Problémy či už s financiami alebo nedostatkom hráčov prispievajú k narastajúcemu počtu tímov, ktoré sa odhlasujú zo súťaží. Ani II. trieda Prievidza nie je výnimkou, zo štrnástich účastníkov tento ročník dohrávajú dvanásti. Zmeny v Registračnom a prestupovom poriadku SFZ však môžu narobiť problémy aj ďalším klubom.
 • Bojničan Rendek nastrieľal poltucet, Obert z Diviak päť gólov'
  Bojničan Rendek nastrieľal poltucet, Obert z Diviak päť gólov
  Hneď dvojica hráčov sa "utrhla" v 26. kole II. triedy Prievidza. Kanonier Bojníc Rendek šiestimi zásahmi prispel k zdrvujúcej prehre Čavoja 11:1, Obert z Diviak nad Nitricou sa v Nitrici presadil päťkrát.
 • Nováky spečatili postup sedemgólovým triumfom v Bojniciach'
  Nováky spečatili postup sedemgólovým triumfom v Bojniciach
  V 24. kole II. triedy Prievidza sa rozhodlo o jej víťazovi. Po suverénnom triumfe v Bojniciach sa z tohto titulu môžu už štyri kolá pred koncom ročníka tešiť Nováky. Ďalšie vysoké víťazstvo si pripísalo aj Podhradie, ktoré znova zaznamenalo poltucet gólov. Nečakaný výsledok sa zrodil vo Veľkej Lehôtke, kde domáci dosiahli len druhú výhru v sezóne.
 • Nováky privítali Čavoj späť v súťaži prehrou 16:0, dalších päť gólov Bojničana Rendeka'
  Nováky privítali Čavoj späť v súťaži prehrou 16:0, dalších päť gólov Bojničana Rendeka
  Najskôr Športovo-technická komisia ObFZ Prievidza Čavoj vylúčila zo súťaže, o pár dní uznala argumenty v odvolaní klubu a svoje rozhodnutie zmenila. A Iskra Nováky privítala desiatich bojovníkov v drese béčka Valaskej Belej späť v II. triede Prievidza prídelom 16:0.
 • VIDEO V II. triede PD skončil aj tretí klub, Nováky nadelili Diviakom nad Nitricou'
  VIDEO V II. triede PD skončil aj tretí klub, Nováky nadelili Diviakom nad Nitricou
  So štrnástimi tímami mala odštartovať II. trieda Prievidza, po 22. kolách sa ich počet znížil už len na jedenásť. K FK Mesto Prievidza a TJ Slovan Kostolná Ves sa najnovšie pridalo béčko Valaskej Belej - Čavoj, ktoré bolo zo súťaže vylúčené.
 • Súboj prvého s druhým pre Nováky, Nitrica zaskočila Temeš, prvá výhra V. Lehôtky'
  Súboj prvého s druhým pre Nováky, Nitrica zaskočila Temeš, prvá výhra V. Lehôtky
  Šláger 21. kola a zrejme aj celej jarnej časti II. triedy Prievidza prilákal v Novákoch na štadión 200 divákov. V Liešťanoch sa nedohralo, keďže hostia z Čavoja pricestovali len so siedmimi hráčmi, vo Veľkej Lehôtke sa domáci tešili z prvej výhry v tomto ročníku.
 • FOTO Päťminútový hetrik Bojničana Rendeka, Dlžín nestačil na Podhradie'
  FOTO Päťminútový hetrik Bojničana Rendeka, Dlžín nestačil na Podhradie
  Na góly bohaté bolo 20. kolo II. triedy Prievidza. Najmenej, tri, ich videli diváci v šlágri medzi Ješkovou Vsou a Podhradím, vo Veľkej Lehôtke sa Iskra Nováky presadila štyrikrát, v Nedožeroch-Brezanoch si domáci priaznivci zakričali päťkrát a v Diviakoch nad Nitricou a Nitrici padol až poltucet presných zásahov.
 • Šláger pre Iskru Nováky, Ješkova Ves sa šplhá nahor'
  Šláger pre Iskru Nováky, Ješkova Ves sa šplhá nahor
  Ťahákom 17. kola II. triedy Prievidza bol súboj tretieho Temeša s lídrom tabuľky Iskrou Nováky. Súboj medzi tabuľkovými susedmi Ješkovou Vsou a Bojnicami priniesol ďalšie jarné víťazstvo Slovana.
 • Tipuj futbal z tvojho okresu až po 5. ligu!'
  Tipuj futbal z tvojho okresu až po 5. ligu!
  Pochádzaš z Čataja, Hriňovej, Chlebníc, Medzeva či nebodaj z Vyšného Mirošova? Zaujíma ťa futbal? Tak práve tento týždeň si iba v Niké môžeš staviť na tých svojich a zapojiť sa tak do FUTBALOVEJ ŽATVY.
 • Hor sa na štadióny! Jar štartuje v ďalších súťažiach'
  Hor sa na štadióny! Jar štartuje v ďalších súťažiach
  Zoznam súťaží sledovaných na portáli ligy.sk, v ktorých sa hrá odvetná jarná časť, sa počas tohto víkendu takmer skompletizuje. Súťažné zápasy opäť zavítajú aj Svoje štadióny pre I. triedy Prievidza, I. triedy Partizánske a Bánovce nad Bebravou, II. triedy Prievidza, II. triedy Partizánske a 6. ligy ObFZ Topoľčany.
 • Príprava opäť priniesla bohaté gólové hody'
  Príprava opäť priniesla bohaté gólové hody
  Vo viacerých súťažiach zostávajú do prvého zápasu v jarnej časti už len doslova hodiny. Kluby preto v prípravných zápasoch dolaďujú posledné detaily pred tým, ako sa jarný kolotoč roztočí naplno. Prinášame vám výsledky ich duelov.
 • Závod 13-gólový, Borčice s Baníkom HN nerozhodne, Nováky zaskočili M. Čausu'
  Závod 13-gólový, Borčice s Baníkom HN nerozhodne, Nováky zaskočili M. Čausu
  Ani v ďalších prípravných zápasoch nebola núdza o góly. V súboji Závodu so Suchohradom ich padlo až štrnásť. Meranie síl medzi ašpirantmi na postup - druholigovými Borčicami a treťoligovým Baníkom Horná Nitra prinieslo remízu, nečakaný výsledok sa zrodil v Novákoch, kde miestny účastník II. triedy porazil tím z 5. ligy.
Tabuľka ligy
Celkom
Doma
Vonku
KlubZVRPSB
1.TJ Družstevník Nedožery-Brezany 20180270: 1254
2.Lehota p/Vt. B - TJ Slovan Podhradie 20171266: 1752
3.TJ Priehrada Nitrianske Rudno B 20122653: 2138
4.TJ Športklub Liešťany 20110948: 3733
5.FK Diviaky nad Nitricou 20101932: 3231
6.FK Bojnice 2093842: 3930
7.TJ Tatran Tužina 20731022: 3024
8.TJ Družstevník Nitrica 20721138: 4623
9.TJ Slovan Ješková Ves-Banky 20531227: 4818
10.FK Veľká Lehôtka 20341318: 6213
11.TJ Družstevník M. Čausa B - V. Čausa 20111820: 924
12.MFK Nováky 00000: 00
 • 21.08.2015
  Čičmanec na hosťovanie do Temeša
  Vedenie Slovana Temeš sa dohodlo s konkurenčným Čavojom na hosťovaní Dávida Čičmanca (25) do konca sezóny. Čičmanec sa vracia do známeho prostredia, keď v klube hosťoval v jarnej časti sezóny 2009/2010. V 11 zápasoch si vtedy pripísal aj gól do siete Čerenian pri domácej výhre 4:2. (FB Slovan Temeš)
 • 03.06.2015
  Chcete byť rozhodcom? Príďte do Topoľčian
  Komisia rozhodcov ObFZ Topoľčany oznamuje záujemcom o funkciu futbalového rozhodcu, že sa môžu 12. júna (piatok) o 18:00 zúčastniť fyzických previerok rozhodcov ObFZ na štadióne MFK Topvar Topoľčany. Záujemcovia si so sebou musia priniesť platnú lekársku prehliadku.
 • 08.05.2015
  Zmeny začiatkov zápasov
  Hokejový šampionát nenecháva chladnými ani futbalistov. Kvôli zápasu našej reprezentácie dochádza k zmene začiatku stretnutí v II. triede Prievidza medzi béčkom Nitrianskeho Rudna Temešom a Liešťanmi a v II. triede Partizánske medzi Pažiťou a Malými Kršteňanmi
   
  Oba zápasy začínajú v sobotu 9. mája už od 14:00. (OblFZ Prievidza)
 • 18.09.2014
  Veľká Lehôtka v Podhradí s kontumáciou
  Športovo technická komisia OblFZ Prievidza rozhodla 18. septembra o kontumácii zápasu 5. kola II. triedy Prievidza medzi Lehotou pod Vtáčnikom B-TJ Slovan Podhradie a FK Veľká Lehôtka a pripisuje tri body domácim z dôvodu poklesu počtu hráčov hostí pod sedem. Výsledok dosiahnutý na ihrisku sa nemení (oblfzprievidza.sk)
 • 21.08.2014
  Kontumácie proti Žitnej-Radiši a V. Čause
  Zápas 1. kola II. triedy Bánovce nad Bebravou medzi TJ Družstevník Žitná-Radiša a TJ Družstevník Ruskovce, ktorý skončil 4:1 pre domácich, bol z rozhodnutia Športovo-technickej komisie OblFZ Prievidza skontumovaný v prospech hostí s výsledkom 0:3. Dôvodom je neoprávnený štart hráča domácich.
   
  Z rovnakého dôvodu bol skontumovaný aj zápas 1. kola II. triedy Prievidza medzi TJ Slovan Kostolná Ves a MTJ Veľkou Čausou (B-tímom Malej Čausy). Duel na ihrisku skončil výsledkom 0:0, po kontumácii vyhrali domáci v pomere 3:0. (oblfzprievidza.sk)
 • 08.02.2014
  Hľadáte ihrisko na zimnú prípravu?
  Hraciu plochu s umelou trávou o rozmeroch 60x30 metrov s možnosťou osvetlenia a prenájmu kabín môžete nájsť už aj v Diviackej Novej Vsi. V prípade záujmu volajte 0905855204 alebo píšte na redakcia@ligy.sk.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.