Slovensko

Top kluby
  • 01.05.2018
    SP: Rozhodca prerušil finále, fans Slovana s výzvou na odchod
    Hlavný rozhodca Patrik Hrčka prerušil v 72. minúte finálový zápas Slovnaft Cupu, v ktorom futbalisti Slovana Bratislava viedli nad MFK Ružomberok 3:1. Priaznivci "belasých" dostali od hlásateľa pokyn na opustenie sektora, keďže opakovane hádzali na trávnik delobuchy a ohrozovali bezpečnosť aktérov.

Mužstvá v 72. minúte odišli do šatní, ultras Slovana nepomohlo ani dohováranie od kapitána Borisa Sekuliča a viceprezidenta klubu Ivana Kmotríka mladšieho. (TASR)
  • 23.04.2018
    SP: Vstupenky na finále už v predaji
    Slovenský futbalový zväz (SFZ) spustil v pondelok 23. apríla predaj vstupeniek na finále 49. ročníka Slovenského pohára Slovnaft Cupu 2017/2018. Súboj o SP sa uskutoční 1. mája o 17.25 h na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, stretnú sa v ňom futbalisti obhajcu ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok.

Cena vstupeniek sú nasledovné: 1. kategória 10 eur, 2. kategória 7 eur. Všetky vstupenky sú bez nároku na zľavy, zápas organizátori označili za rizikový. Informoval SFZ na oficiálnom webe. }TASR|
  • 04.04.2018
    Sabov gól Beitaru na bodový zisk nestačil
    Gól slovenského futbalového reprezentanta Erika Saba nezabránil stredajšej prehre Beitaru Jeruzalem v stretnutí 28. kola najvyššej izraelskej súťaže na pôde Hapoelu Be'er Ševa 1:3. Bývalý hráč trnavského Spartaka šiestym tohtosezónnym ligovým zásahom v 53. minúte iba skorigoval nepriaznivý stav. Hapoel sa po víťazstve odpútal na čele tabuľky od Beitaru na rozdiel štyroch bodov. (TASR)
  • 23.03.2018
    Počasie 2. lige nepraje, odložené ďalšie zápasy
    Zo štvorice piatkových zápasov 2. ligy sa nakoniec uskutočnia len dva. Duely Partizán Bardejov - KFC Komárno a FC Lokomotíva Košice - AFC Nové Mesto nad Váhom museli byť totiž kvôli terénu odložené.
  • 20.03.2018
    Šláger 4. kola nadstavby Trnava - Slovan sa začne neskôr
    V programe 4. kola nadstavbovej časti futbalovej Fortuna ligy v skupine o titul prišlo k jednej zmene - čas úvodného výkopu šlágra medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava sa pre požiadavku vysielateľa posunul na sobotu 7. apríla na 15.30 h. Oba kluby so zmenou podľa Únie ligových klubov (ÚLK) súhlasili. Pôvodne sa mal duel na Štadióne Antona Malatinského začať o 15.00 h.
  • 18.03.2018
    MLS: Rusnák rozhodol o triumfe Realu Salt Lake
    Vďaka gólu slovenského reprezentanta Alberta Rusnáka zvíťazili futbalisti Realu Salt Lake v zámorskej Major League Soccer (MLS) v noci na nedeľu nad New York Red Bulls 1:0. Dvadsaťtriročný stredopoliar premenil už v 4. minúte pokutový kop na domácom Rio Tinto Stadium pred návštevou 16.334 divákov. Otvoril si tak gólový účet v rozbiehajúcej sa sezóne zámorskej profiligy. V tej uplynulej v 30 dueloch strelil sedem gólov. Real je v tabuľke Západnej konferencii so 4 bodmi na šiestom mieste. (TASR)