Slovensko

Top kluby
  • 18.11.2017
    Zápas Michaloviec s Trenčínom odložený
    Sobotňajší zápas 16. kola futbalovej Fortuna ligy medzi MFK Zemplín Michalovce a AS Trenčín odložili. Dôvodom je nespôsobilý stav hracej plochy, keďže v Michalovciach v piatok aj v sobotu výdatne pršalo. Hlavný rozhodca Boris Marhefka skontroloval trávnik a rozhodol, že nie je spôsobilý pre zápas. (TASR)
  • 12.11.2017
    Príprava: Rohožník rozstrieľal Jakubov
    FC Rohožník - TJ Jakubov 10:1
    Góly Rohožník: M. Lorinczi 3, D. Sivák 3, J. Karšay 2, M. Tóth, S. Benca

FC Rohožník: Filip Stanislav, Jakub Černý, Stanislav Škuta, Matej Kovár, Róbert Mikulecký, Daniel Sivák, Martin Privrel, Zdenko Filípek, Samuel Benca, Marko Lorinczi, Marian Tóth, Jozef Karšay (fcrohoznik.sk)
  • 04.11.2017
    Weiss štvrtým gólom v sezóne pomohol Al-Gharafe k remíze
    Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss zaznamenal štvrtý gól v tejto sezóne katarskej najvyššej súťaže. V piatkovom zápase 7. kola ním pomohol k remíze jeho Al-Gharafy s Al Markhiyou 1:1, keď v 10. minúte otvoril skóre stretnutia. (TASR)
  • 25.10.2017
    Príprava SR na Ukrajine a s Nórskom aj v televízii
    Oba novembrové prípravné zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie uvidia televízni diváci v priamych prenosoch. Výber trénera Jána Kozáka sa stretne najprv s Ukrajinou v Ľvove (10. novembra o 19.00 h.) a rozlúčkou s futbalovým rokom 2017 bude duel s Nórskom v Trnave (14. novembra o 18.00).

Ako v stredu informoval web Slovenského futbalového zväzu, oba zápasy ponúkne v priamom prenose Pluska, patriaca do portfólia TV JOJ. Komentátorom oboch zápasov bude Matúš Lukáč, jeho spoločníkom pri mikrofóne tréner Vladimír Koník. Priame prenosy oboch zápasov sa začnú približne desať minút pred stanoveným výkopom. (TASR)
  • 24.10.2017
    Český pohár: Súkenník gólom prispel k postupu Hradca Králové
    Slovenský futbalový stredopoliar Igor Súkenník prispel jedným gólom k postupu jeho Hradca Králové do štvrťfinále Českého pohára - Mol Cupu 2017/2018. Druholigový Hradec Králové v utorok nečakane vyhral 3:2 na pôde prvoligových Teplíc. Dvadsaťsedemročný bývalý hráč Trnavy otvoril skóre v 29. minúte a outsider napokon zo Stínadel odchádzal ako postupujúci. (TASR)
    Slováci na Ukrajine o 19.00, doma s Nórmi o 18.00
    Slovenská futbalová reprezentácia odohrá v piatok 10. novembra prípravný zápas s domácou Ukrajinou v Ľvove. O dejisku súboja informovala stránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ). Výkop stretnutia stanovili na 19.00. Zväz definitívne potvrdil aj začiatok nasledujúceho prípravného súboja s Nórskom v Trnave, ktorý sa uskutoční v utorok 14. novembra o 18.00.

"Chceli sme hrať jedno stretnutie vonku a jedno doma a preto sme radi, že sa nám to podarilo takto vyriešiť. Doma v Trnave sa chceme takto rozlúčiť s našimi skvelými fanúšikmi, ktorí nás podporovali a my sme im za to vďační," vyjadril sa pre futbalsfz.sk Štefan Tarkovič, asistent trénera Jána Kozáka. (TASR)