19.SD Huesca 71158: 194
20.Leganés 70253: 112
  • 30.10.2018
    Varane bude Realu Madrid chýbať kvôli zraneniu mesiac
    Španielsky futbalový klub Real Madrid sa musí mesiac zaobísť bez obrancu Raphaela Varanea. Dvadsaťpäťročný Francúz utrpel v nedeľnom stretnutí LaLigy proti FC Barcelona (1:5) svalové zranenie pravej nohy.

"Mnohí fanúšikovia považovali to, že nenastúpil na druhý polčas, za taktické striedanie. V tejto chvíli je už jasné, že Francúz sa zranil," informoval portál srf.ch. (TASR)
  • 20.10.2018
    Real Madrid natiahol sériu prehier už na päť zápasov
    Futbalisti Realu Madrid prehrali v 9. kole španielskej La Ligy na domácom ihrisku s UD Levante 1:2. Real tak natiahol sériu bez víťazstva na päť zápasov a pokračuje v rozpačitom štarte do novej sezóny. Hráčom "bieleho baletu" nepomohol ani gól Marcela zo 72. minúty, ktorým Real prerušil gólový pôst. Ten trval 481 minút.  (TASR)
  • 21.08.2018
    Vitolo môže Atléticu chýbať až dva mesiace
    Krídelník španielskeho futbalového klubu Atlético Madrid Vitolo bude nútene pauzovať jeden až dva mesiace. Dôvodom je zranenie postranných väzov v kolene, ktoré utrpel v pondelok v úvodnom ligovom dueli na ihrisku Valencie (1:1).

Dvadsaťosemročný Vitolo zasiahol do zápasu z lavičky a hoci dohral zápas, následné vyšetrenia odhalili vážnejšie zranenie ľavého kolena. Hráča prenasledujú zdravotné problémy už od príchodu do Atletica vlani zo Sevilly. Iba nedávno si doliečil problémy s členkom, v uplynulej sezóne mu dlhšie nedovolilo hrať zranenie stehenného svalu. Informoval denník AS. (TASR)
  • 14.07.2018
    William Carvalho na päť rokov do Betisu Sevilla
    Portugalský futbalový reprezentant William Carvalho sa stal novou posilou Betisu Sevilla. S účastníkom španielskej La Ligy podpísal zmluvu na päť rokov.

Dvadsaťšesťročný defenzívny stredopoliar sa rozhodol odísť zo Sportingu Lisabon po tom, čo v máji nahnevaní fanúšikovia vtrhli do tréningového centra klubu. Chuligáni hráčov aj trénerov napadli a zdemolovali tiež šatňu. S Betisom Sevilla si v novej sezóne zahrá Európsku ligu UEFA. (TASR)
  • 02.07.2018
    Stredopoliar Coke deffinitívne opúšťa Schalke 04
    Stredopoliar Coke prestúpil z nemeckého futbalového klubu FC Schalke 04 do španielskeho UD Levante, kde odohral na hosťovaní jarnú časť minulej sezóny. "Nemal vždy ľahkú situáciu, trápili ho zranenia. Napriek tomu zostal pozitívne naladený," citovala agentúra DPA športového riaditeľa Schalke Christiana Heidela.

Tridsaťjedenročný Španiel prišiel do Nemecka v roku 2016 z FC Sevilla, pre zranenie debutoval až v apríli 2017. (TASR)
  • 12.06.2018
    Atletico Madrid blízko prestupu Lemara z AS Monaco
    Španielsky futbalový klub Atlético Madrid dospel k dohode o prestupe francúzskeho reprezentanta Thomasa Lemara z AS Monaco. Klub v utorok neskoro večer oznámil, že má "predbežnú dohodu" s vedením Monaca a spolu "budú pracovať" na tom, aby ju skompletizovali.

Dvadsaťdvaročný krídelník sa momentálne pripravuje s národným výberom v dejisku MS v Rusku. V dvanástich reprezentačných dueloch strelil tri góly. Informovala agentúra dpa. (TASR)