Vlajka

USA

• 23.07.2017
    Real Salt Lake s Rusnákom remizoval s Kansas Cit
    Futbalisti Real Salt Lake remizovali v noci na nedeľu v zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) so Sporting Kansas City 1:1. Za domáci tím odohral celý duel na pozícii špílmachra slovenský reprezentant Albert Rusnák.

Real Salt Lake figuruje po 22 odohraných stretnutiach v tabuľke MLS na ôsmej priečke, pričom na poslednú šiestu postupovú priečku stráca tri body. Kansas je druhý o bod za vedúcim Dallasom. (TASR)
  • 04.07.2017
    Uruguajčan Marcelo Silva posilou Real Salt Lake
    Uruguajský obranca Marcelo Silva sa stal novou posilou klubu zámorskej futbalovej MLS Real Salt Lake. V tíme pôsobí aj slovenský reprezentant Albert Rusnák.

Dvadsaťosemročný Silva strávil väčšinu kariéry v Španielsku, kde obliekal dresy Almerie, Las Palmas, Valladolidu a Zaragozy. Real Salt Lake je aktuálne najhorším tímom MLS, v 19 dueloch nazbieral iba 17 bodov. (TASR)
  • 02.07.2017
    Mexiko v príprave zdolalo Paraguaj, USA Ghanu
    Prípravné zápasy: Mexiko - Paraguaj 2:1 (2:1), Góly: 19. Pizarro, 26. E. Hernandez (11 m) - 45.+2 Bareiro, USA - Ghana 2:1 (1:0), Góly: 19. Dwyer, 52. Acosta - 60. Gyan (TASR)
  • 01.07.2017
    MLS: Salt Lake opäť prehral, Rusnák hral od 77. minúty
    Futbalisti Realu Salt Lake prehrali v piatkovom zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) doma s Orlandom City 0:1. V drese zdolaného tímu nastúpil v 77. minúte na trávnik slovenský reprezentant Albert Rusnák. Salt Lake patrí v tabuľke Západnej konferencie predposledná 10. priečka. Colorado Rapids zaostávajú o bod, ale odohrali o tri zápasy menej ako Rusnákov tím. (TASR)
  • 04.06.2017
    USA v príprave doma remizovalo s Venezuelou
    Futbalisti USA remizovali v domácom medzištátnom prípravnom stretnutí s Venezuelou 1:1. Za hostí sa v 29. minúte presadil Velasquez, remízu pre domácich zariadil v 61. minúte Pulisic. (TASR)
    Rusnák s asistenciou pri ďalšej vysokej prehre Salt Lake
    Asistencia slovenského futbalového reprezentanta Alberta Rusnáka nestačila Realu Salt Lake na bodový zisk v stretnutí MLS v noci na nedeľu. Real prehral na ihrisku FC Dallas 2:6, Rusnák absolvoval celý duel a v 72. minúte prihral na gól Kyleovi Beckermanovi.

Salt Lake utrpelo druhú prehru o štyri góly za sebou po neúspechu s Houstonom Dynamo 1:5. RSL je na predposlednej desiatej priečke Západnej konferencie so ziskom 14 bodov. (TASR)