16.Real Salt Lake 21721227: 4123
17.Philadelphia Union 1965826: 2323
18.LA Galaxy 1964928: 3322
19.New England Revolution 1955929: 3120
20.Minnesota United 20541125: 4219
17.Vancouver Whitecaps 952215: 1017
18.Minnesota United 1152415: 1617
20.Houston Dynamo 100376: 203
21.Minnesota United 902710: 262
    Rusnák v Tíme týždňa MLS
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák sa dostal do 19. Tímu týždňa zámorskej súťaže MLS. V utorok prispel jedným gólom k triumfu Realu Salt Lake na trávniku Los Angeles Galaxy 6:2. Bol to jeho štvrtý gól v MLS, okrem neho si v stretnutí pripísal asistenciu.
  • 04.07.2017
    Uruguajčan Marcelo Silva posilou Real Salt Lake
    Uruguajský obranca Marcelo Silva sa stal novou posilou klubu zámorskej futbalovej MLS Real Salt Lake. V tíme pôsobí aj slovenský reprezentant Albert Rusnák.

Dvadsaťosemročný Silva strávil väčšinu kariéry v Španielsku, kde obliekal dresy Almerie, Las Palmas, Valladolidu a Zaragozy. Real Salt Lake je aktuálne najhorším tímom MLS, v 19 dueloch nazbieral iba 17 bodov. (TASR)
  • 01.07.2017
    MLS: Salt Lake opäť prehral, Rusnák hral od 77. minúty
    Futbalisti Realu Salt Lake prehrali v piatkovom zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) doma s Orlandom City 0:1. V drese zdolaného tímu nastúpil v 77. minúte na trávnik slovenský reprezentant Albert Rusnák. Salt Lake patrí v tabuľke Západnej konferencie predposledná 10. priečka. Colorado Rapids zaostávajú o bod, ale odohrali o tri zápasy menej ako Rusnákov tím. (TASR)
  • 04.06.2017
    Rusnák s asistenciou pri ďalšej vysokej prehre Salt Lake
    Asistencia slovenského futbalového reprezentanta Alberta Rusnáka nestačila Realu Salt Lake na bodový zisk v stretnutí MLS v noci na nedeľu. Real prehral na ihrisku FC Dallas 2:6, Rusnák absolvoval celý duel a v 72. minúte prihral na gól Kyleovi Beckermanovi.

Salt Lake utrpelo druhú prehru o štyri góly za sebou po neúspechu s Houstonom Dynamo 1:5. RSL je na predposlednej desiatej priečke Západnej konferencie so ziskom 14 bodov. (TASR)
  • 01.06.2017
    Rusnák pri vysokej prehre Salt Lake v MLS
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák hral do 66. minúty stretnutia MLS, v ktorom v noci na štvrtok jeho Real Salt Lake podľahol na ihrisku Houstonu Dynamo jasne 1:5. RSL je na predposlednej desiatej priečke Západnej konferencie.

Tréner A-tímu SR Ján Kozák povolal Rusnáka na zápas kvalifikácie MS 2018 v Litve, 22-ročný ofenzívny stredopoliar sa k reprezentácii pripojí v Žiline. (TASR)
  • 21.05.2017
    Rusnák pri prehre Realu Salt Lake v MLS
    Slovenský futbalista Albert Rusnák odohral celý zápas pri sobotňajšej prehre jeho tímu Real Salt Lake v zámorskej MLS na pôde Seattle Sounders 0:1. Salt Lake patrí v tabuľke Západnej konferencie predposledná jedenásta priečka, domáci prerušili sériu troch prehier.  (TASR)