15.New England Revolution 331261550: 5942
16.Philadelphia Union 331091444: 4639
17.Montreal Impact 331161650: 5539
18.Orlando City SC 331091438: 5239
19.Minnesota United 331061745: 6736
19.Montreal Impact 1681728: 2225
20.Minnesota United 1774625: 2625
15.Orlando City SC 1634914: 3313
16.Minnesota United 16321120: 4111
    Real Salt Lake s Rusnákom remizoval s Kansas Cit
    Futbalisti Real Salt Lake remizovali v noci na nedeľu v zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) so Sporting Kansas City 1:1. Za domáci tím odohral celý duel na pozícii špílmachra slovenský reprezentant Albert Rusnák.

Real Salt Lake figuruje po 22 odohraných stretnutiach v tabuľke MLS na ôsmej priečke, pričom na poslednú šiestu postupovú priečku stráca tri body. Kansas je druhý o bod za vedúcim Dallasom. (TASR)
  • 08.07.2017
    Rusnák v Tíme týždňa MLS
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák sa dostal do 19. Tímu týždňa zámorskej súťaže MLS. V utorok prispel jedným gólom k triumfu Realu Salt Lake na trávniku Los Angeles Galaxy 6:2. Bol to jeho štvrtý gól v MLS, okrem neho si v stretnutí pripísal asistenciu.
  • 04.07.2017
    Uruguajčan Marcelo Silva posilou Real Salt Lake
    Uruguajský obranca Marcelo Silva sa stal novou posilou klubu zámorskej futbalovej MLS Real Salt Lake. V tíme pôsobí aj slovenský reprezentant Albert Rusnák.

Dvadsaťosemročný Silva strávil väčšinu kariéry v Španielsku, kde obliekal dresy Almerie, Las Palmas, Valladolidu a Zaragozy. Real Salt Lake je aktuálne najhorším tímom MLS, v 19 dueloch nazbieral iba 17 bodov. (TASR)
  • 01.07.2017
    MLS: Salt Lake opäť prehral, Rusnák hral od 77. minúty
    Futbalisti Realu Salt Lake prehrali v piatkovom zápase zámorskej Major League Soccer (MLS) doma s Orlandom City 0:1. V drese zdolaného tímu nastúpil v 77. minúte na trávnik slovenský reprezentant Albert Rusnák. Salt Lake patrí v tabuľke Západnej konferencie predposledná 10. priečka. Colorado Rapids zaostávajú o bod, ale odohrali o tri zápasy menej ako Rusnákov tím. (TASR)
  • 04.06.2017
    Rusnák s asistenciou pri ďalšej vysokej prehre Salt Lake
    Asistencia slovenského futbalového reprezentanta Alberta Rusnáka nestačila Realu Salt Lake na bodový zisk v stretnutí MLS v noci na nedeľu. Real prehral na ihrisku FC Dallas 2:6, Rusnák absolvoval celý duel a v 72. minúte prihral na gól Kyleovi Beckermanovi.

Salt Lake utrpelo druhú prehru o štyri góly za sebou po neúspechu s Houstonom Dynamo 1:5. RSL je na predposlednej desiatej priečke Západnej konferencie so ziskom 14 bodov. (TASR)
  • 01.06.2017
    Rusnák pri vysokej prehre Salt Lake v MLS
    Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák hral do 66. minúty stretnutia MLS, v ktorom v noci na štvrtok jeho Real Salt Lake podľahol na ihrisku Houstonu Dynamo jasne 1:5. RSL je na predposlednej desiatej priečke Západnej konferencie.

Tréner A-tímu SR Ján Kozák povolal Rusnáka na zápas kvalifikácie MS 2018 v Litve, 22-ročný ofenzívny stredopoliar sa k reprezentácii pripojí v Žiline. (TASR)